Otwarcie Orlen jeszcze w tym roku?
eSerwis / 21 grudnia 2011
Możliwe, że jeszcze w tym roku zostanie oddana do użytku stacja Orlen przy ul. Chełmińskiej. Zakończono już remont oraz wymianę oprzyrządowania, w tym zbiorników oraz dystrybutorów.

Obecnie trwa"litrażowanie" przy pomocy przewoźnych węzłów pomiarowych, które ma na celu przeprowadzenie procesu legalizacji nowych zbiorników paliwowych, jakie zostały zainstalowane na stacji.

Wymiana dystrybutorów zapowiadana już była od niemal dziesięciu lat, jednak czekano z wymianą zapewne do momentu kiedy wymiana zbiorników paliwowych będzie koniecznością. Nawet podczas poprzedniego remontu stacji paliw, który miał na celu zmianę strony wizualnej, zbiorniki i dystrybutory pozostały te same.

orlen grudziadz prace wykonczeniowe_1 orlen grudziadz prace wykonczeniowe_7 orlen grudziadz prace wykonczeniowe_12 orlen grudziadz prace wykonczeniowe_17

W trakcie prac remontowych na stacji Orlen nastąpiło wzmożenie ruch na niedalekiej stacji Lukoil, która odnotowała znaczny wzrost klientów na dobę. Otwarcie nowej stacji może nastąpić już nawet 29 grudnia kiedy to mają zostać zakończone prace remontowe i legalizacyjne.



Komentarze  

~ Xmen 2011-12-22 08:05 0
łoo na lukoil kolejki czasmi jak za komuny. Akurat w tej części miasta przydała by się chyba jeszcze jedna stacja:) Jakby lukoil nie było to by była tragedia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

REKLAMA

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Zamów newsletter, a otrzymasz informacje emailem

Regulamin
Kino

REKLAMA

Znajdź w Grudziądzu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię

REKLAMA