Parking przy Chłodni
grudziadz.pl; Biuro Prezydenta / 04 sierpnia 2010

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski spotkał się dziś, tj. 3 sierpnia z Tadeuszem Włodarczykiem, Prezesem Zarządu IGLOTEX S.A. w Skórczu oraz Izabelą Krusicką, prokurentem w firmie „IGLOTEX”, by omówić zasady funkcjonowania parkingu przy Chłodni Grudziądz na osiedlu Lotnisko.

Mieszkańcy ul. Kustronia zwrócili się z prośbą do Prezydenta Grudziądza, by interweniował w związku z zakłócaniem ciszy nocnej przez samochody ciężarowe z włączonymi agregatami chłodniczymi parkujące w pobliżu bloków mieszalnych.   

- Przedstawiłem Prezesowi IGLOTEX-u sytuację i wspólnie wypracowaliśmy rozwiązania. Szefowie firmy z dużym zrozumieniem podeszli do tego problemu. Rozmawialiśmy również o planowanej rozbudowie Chłodni Grudziądz i zatrudnieniu nawet ok. 120 nowych pracowników. Mam nadzieję, że planowana inwestycja zostanie zrealizowana – mówi prezydent Robert Malinowski.

Na parkingu przy ul. Kustronia od najbliższego poniedziałku, tj. 9 sierpnia zostaną ustawione szlabany i będzie obowiązywał zakaz parkowania dla samochodów ciężarowych z włączonym agregatem od godz. 22.00 do 6.00. Ponadto kierowcy będą umawiani na konkretne godziny, tak by ograniczyć ich postoje przed firmą. W przypadku, gdy zjawią się wcześniej otrzymają informację od pracowników Chłodni o lokalizacji parkingów dla TIR-ów na terenie Grudziądza. Przypomnijmy, miejsca postojowe dla takich samochodów wyznaczono przy ul. Rapackiego, Magazynowej i Szosie Toruńskiej. Zostanie również opracowany regulamin korzystania z parkingu przy ul. Kustronia.

 

 

 

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

REKLAMA

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Zamów newsletter, a otrzymasz informacje emailem

Regulamin
Kino

REKLAMA

Znajdź w Grudziądzu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię

REKLAMA