Pomoc w odśnieżaniu
Monika / 13 grudnia 2010
Zarząd Dróg Miejskich we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego podjął decyzję o pomocy firmom odśnieżającym miasto poprzez zaangażowanie w akcję więźniów osadzonych w grudziądzkim Zakładzie Karnym. Tereny miejskie, m. in. przystanki i chodniki znajdujące się na osiedlu Rządz odśnieża 10 więźniów. Wydział Zarządzania Kryzysowego zapewnia pracującym odpowiednie obuwie oraz ciepłe posiłki i napoje. W razie potrzeby, miasto będzie korzystać z tej formy pomocy i angażować osadzonych do prac na kolejnych osiedlach.

Przypominamy, że obowiązek odśnieżania chodników, a także usuwania sopli lodu i hałd śniegu z dachów spoczywa na administratorach budynków oraz właścicielach posesji. Zarządcy, którzy nie zareagują na panujące warunki atmosferyczne mogą zostać ukarani mandatem w wysokości od 20 do 500 zł.

Komentarze  

~ koency 2010-12-23 05:21 0
W razie potrzeby, miasto będzie korzystać z tej formy pomocy i angażować osadzonych do prac na kolejnych osiedlach.wow powerlevel (www.gamegoldfast.com/wow/buy-wow-power-leveling.php)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

REKLAMA

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Zamów newsletter, a otrzymasz informacje emailem

Regulamin
Kino

REKLAMA

Znajdź w Grudziądzu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię

REKLAMA