Po roku nauki uzyskali certyfikat
Justyna Osiewicz ; powiatgrudziadzki.pl / 13 lipca 2009

alt140 - godzinny kurs zakończony egzaminami zapewnił trojgu uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie uzyskanie prestiżowego certyfikatu ECDL (z ang. European Computer Driving Licence). Kurs był realizowany w ramach projektu pod nazwą „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w roku szkolnym 2008/09” i został sfinansowany ze środków EFS, budżetu państwa i powiatu.
 
Uczniowie - Paweł Wydorski, Magdalena Janta-Lipińska i Anika Sonnenfeld - przez cały miniony rok szkolny doskonalili swoje umiejętności z informatyki. Kurs komputerowego „prawa jazdy” obejmował łącznie siedem modułów tematycznych, w tym moduł teoretyczny i sześć modułów praktycznych sprawdzających poziom umiejętności w zakresie obsługi komputera. Osoby legitymujące się certyfikatami ECDL honorowanymi w całej Europie mają większe szanse na zatrudnienie.

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminów zorganizowało Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu. Uroczysta ceremonia wręczenia certyfikatów odbędzie się 1 września br.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

REKLAMA

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Zamów newsletter, a otrzymasz informacje emailem

Regulamin
Kino

REKLAMA

Znajdź w Grudziądzu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię

REKLAMA