Współczesna architektura stawia na prosty, oszczędny design. W nowym zestawie meblowym IBERO Fabryki Mebli Gawin można dostrzec połyskliwą estetykę dostojnych, szklanych biurowców, pięknych w swej minimalistycznej formie.
Proste, geometryczne bryły i symetryczne formy to cechy charakterystyczne współczesnej architektury. Przeszklenia fasad wieżowców przyciągają uwagę przechodniów, odbijając światło i otoczenie w setkach lustrzanych tafli, bez względu na porę dnia.
Niezwykłą energię, wypełniającą wielkomiejskie dni oraz dyskretny szyk rozświetlonych tysiącem świateł nocy znajdziemy również w nowej propozycji FM Gawin – zestawie IBERO, którym umeblujemy zarówno pokój dzienny, jak i sypialnię.
Energetyzująca czerń i barwy zachodu
Dyskretna elegancja, która kryje w sobie nowoczesne piękno – tak można opisać w jednym zdaniu zestaw modułowy IBERO FM Gawin. Fronty szafek z płyty laminowanej w kolorze czarnym o wysokim połysku przywodzą na myśl iskrzące tysiącami świateł ulice zurbanizowanego miasta. Czoła szuflad oraz drzwiczki szafek, obramowane aluminiową ramką w kolorze satyny układają się w regularne, srebrne linie tworzące estetyczny podział mebli. Korpusy występujące w energetyzującym dekorze zebrano jasne to ukłon w stronę tajemniczych zachodów słońca, odbitych w przeszklonych fasadach wieżowców. Meble zostały wykończone z dbałością o każdy szczegół. Stopki i uchwyty w geometrycznych kształtach mają kolor srebrnej satyny, doskonale współgrającej z frontami na wysoki połysk. Zestaw komponuje się dobrze zarówno we wnętrzach o kolorze ciepłym, jak i neutralnym.
Wygoda w dobrym stylu
Z zestawem IBERO FM Gawin można urządzić pomieszczenia idealnie dopasowane do wymagań ich użytkowników. W jego skład wchodzi 19 elementów, wśród których znajdują się szafki stojące i wiszące, stolik oraz łóżka. W pojemnych szufladach pomieścimy wszystkie potrzebne nam rzeczy, zaś na półkach świetnie będą się prezentować pamiątki z podróży do słonecznych krajów. Stolik, wyposażony w kółka, może być łatwo przemieszczany wszędzie tam, gdzie go potrzebujemy. W ofercie znajdziemy także łóżka w dwóch rozmiarach, odpowiednie do wypoczynku dla jednej lub dwóch osób, idealne do sypialni w stylu nowoczesnym.
Zestaw IBERO FM Gawin to propozycja skierowana do koneserów dobrego stylu, którzy cenią sobie prostotę kształtów i funkcjonalność, podkreślone ciekawymi akcentami wykończeniowymi.
Orientacyjna cena zestawu prezentowanego na zdjęciu: 3740 zł brutto
Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.
Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. W tym roku oferta firmy zostanie powiększona także o garderoby i szafy wnękowe.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.
Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”. FM Gawin została także laureatem konkursu „Diament Meblarstwa”, uzyskując w 2007 roku nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych", a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.
Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.
E.C.H.O. COMMUNICATIONS
|