Plan spotkań z fantastyką w Lublinie na styczeń 2012
Wiadomości kraj - Kultura i rozrywka portal-prasowy.pl ; Krzysztof Księski / 02 stycznia 2012
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” zaprasza na Spotkania z Fantastyką

3 stycznia Spotkania z książką: cykl `Świat Dysku` T. Pratchetta, czyta Joanna Piątek Neuroshima okiem szalonego naukowca – Joanna Pryzowicz Co dolega Twoim graczom? Co powoduje, że czeka ich śmierć albo przynajmniej życie z natrętnymi choróbskami, które codziennie dokuczają, ale jednocześnie dają znak, że żyjesz? Choroby w postapokaliptycznym świecie to coś, o czym warto posłuchać!

10 stycznia Spotkania z książką: opowiadanie `Texas Rangers` H. Waldropa ze zbioru `Echa wojny światów` pod red. K.J. Andersona, czyta Marcin `Indiana` Waciński

Koleje amerykańskiej wojny domowej, czyli rzecz dla miłośników DeadLands RPG i nie tylko – Marcin `Indiana` Waciński

Ile rozstawów szyn było na amerykańskim Południu, czemu wojnę domową nazywa się pierwsza nowoczesną wojną ery nowożytnej, na czym wzorowali się twórcy systemu rpg `DeadLands`, opisując koleje i wojny kolejowe - o tym barwnie postara się odpowiedzieć wykolejony zwolennik Konfederacji... Pamiętajcie.... Heritage no Hate!

17 stycznia Spotkania z książką: `Opowieści z meekhańskiego pogranicza` R.M. Wegnera, czyta Joanna Denysiuk Z nowym rokiem raźnym krokiem – kalambury – Joanna Denysiuk Kalambury z przysłowiami i horoskopami. Dużo śmiechu, dużo zabawy, najlepsi wygrywają!

24 stycznia Walne Zebranie LSF „Cytadela Syriusza” Dyskusja o kierunkach rozwoju organizacji, zmianach w statucie i uzyskaniu statusu organizacji pożytku publicznego.

31 stycznia Spotkania z książką: proza ze świata `Kronik Mutantów`, czyta Krzysztof Księski Historia gier fabularnych w Polsce – Krzysztof Księski Prezentacja genezy gier fabularnych na świecie i w Polsce oraz wciągająca niczym bagna lub lotne piaski przejażdżka po dziejach gier fabularnych w naszym kraju, złotych czasach, wzlotach i upadkach, blaskach i cieniach tej wspaniałej rozrywki. Zapraszamy!

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK (ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 18.45 organizujemy Spotkania z książką, czyli publiczne czytanie fragmentu wybranej przez nas w danym tygodniu książki. Natomiast około 19.00 rozpoczyna się prelekcja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez nas biblioteki. Prowadzimy również ożywione dyskusje, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętą fantastyką i gramy w przeróżne fantastyczne gry!

WSTĘP WOLNY!
www.cytadelasyriusza.org
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

REKLAMA

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Zamów newsletter, a otrzymasz informacje emailem

Regulamin
Kino

REKLAMA

Znajdź w Grudziądzu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię

REKLAMA