joomla templates top joomla templates template joomla

Obowiązkowa kwalifikacja wojskowa

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Informujemy, że od 8 lutego do 30 kwietnia 2010 r. w województwie kujawsko-pomorskim zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa. W Grudziądzu kwalifikację wojskową dla osób zamieszkałych na stałe lub na pobyt czasowy powyżej 3 miesięcy przeprowadzi Powiatowa Komisja Lekarska nr 1 w budynku przy ul. Parkowej 23a, od 15 lutego do 26 marca br. w godz. 8.00 – 15.00.

Mundurowi Roku 2009

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altPrezydent Robert Malinowski przyznał dziś nagrody „Strażaka Roku”, „Strażnika Roku”, „Patrolowego Roku” i „Dzielnicowego Roku”. - Dziękuję Państwu za działania na rzecz poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców i wzorowo pełnioną służbę, a także zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Koncepcja dla terenów poszpitalnych

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Powstała koncepcja zagospodarowania terenów po Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. W. Biegańskiego z siedzibą przy ul. Szpitalnej 6/8, którą opracował zespół powołany przez prezydenta Roberta Malinowskiego. Na tym terenie znajduje się w sumie 17 budynków o łącznej kubaturze ponad 65 tys. m³.

Otwarcie Piotra i Pawła

eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ceny niektórych produktów na  otwarciu Piotra i Pawła były niesamowite, niestety to tylko chwilowe i na otwarciu sklepu, niedługo potem wróciło wszystko do normalności. Na otwarciu było sporo atrakcji, konkursów, prezentów. Powstanie jednak pytanie czy powstały juz trzeci sklep w tym miejscu przetrwa? czy podobnie jak poprzednie legnie na półmetku i w perspektywie zostani zamieniony na kolejny supermarkiet.

Zmienił się skład Zarządu Powiatu

Justyna Osiewicz ; powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Radna Grażyna Zielińska została nowym członkiem zarządu powiatu grudziądzkiego. Zastąpiła na tym stanowisku Józefa Rumockiego, który z przyczyn osobistych zrezygnował z funkcji. Ustępujący ze stanowiska Józef Rumocki zasiadał w zarządzie od 7 grudnia 2006 r.

Urząd Marszałkowski Zaprasza

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje dnia 11 grudnia 2009r. o godz.9.30 w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym  U M K w Grudziądzu przy ul. Sienkiewicza 22 seminarium „Źródła i zasady finansowania projektów aktywizujących społeczność Lokalną”.

Spotkanie z siłaczami

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Już jutro mieszkańcy Grudziądza będą mieli okazję spotkać się z Marleną Wawrzyniak, mistrzynią armwrestlingu i Tomaszem Lechem, wielokrotnym uczestnikiem Pucharu Polski Strongman. Organizatorem spotkania, które zaplanowano na godz. 18.00 jest Football City.

Pieniądze na zadania społeczne

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych ujętych w „Programie współpracy gminy - miasto Grudziądz  z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010 rok” przez podmioty określone w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zostały rozstrzygnięte.

Innowacyjny podręcznik dla firm

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Darmowy elektroniczny podręcznik stworzony przez Konfederację Pracodawców Polskich oraz ekspertów z firmy doradczej Deloitte pomoże przedsiębiorcom  w rozpoznaniu czy ich firmy są innowacyjne oraz w odnalezieniu możliwości finansowania innowacyjnych przedsięwzięć  z Unii Europejskiej.

Co nowego w GTŻ Grudziądz ?!

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altPo dłuższej przerwie wracamy do grudziądzkiego speedway’a. Po całej aferze z KM Ostrów, ostatecznie GTŻ jechał w barażach z Orłem Łódź. Po wygranym dwumeczu z drugoligowcem, grudziądzanie utrzymali pierwszą ligę! Teraz czas na transfery, a tutaj GTŻ ma parę niespodzianek.

Przygotowały rarytasy rodzimej kuchni

Justyna Osiewicz ; powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Wykwintne, zdrowe a zarazem smaczne potrawy przygotowały gospodynie wiejskie z Zielnowa, szkolenie przeprowadziła Bożena Szpryniecka z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Wąbrzeźnie. Celem wspólnego gotowania było propagowanie zdrowej żywności.

Fundusze z POKL

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W najbliższy piątek, tj. 11 grudnia o godz. 9.30 w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym UMK przy ul. Sienkiewicza 22 w Grudziądzu odbędzie się seminarium „Źródła i zasady finansowania projektów aktywizujących społeczność Lokalną”.

Dzień otwarty Szpitala

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altPrezydent Grudziądza Robert Malinowski i Dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. W. Biegańskiego Marek Nowak zapraszają na  „Dzień otwarty Szpitala” 12 grudnia 2009 r. od godz. 10.00  do 15.00. W ubiegłym roku zakończyła się budowa grudziądzkiego Szpitala...