joomla templates top joomla templates template joomla

Tranzytu Wenus w Grudziądzu

eSerwis.info; fot: PliOA włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W dniu 6 czerwca z tarasu obserwacyjnego grudziądzkiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego zaobserwowano niezwykły kosmiczny spektakl - tranzyt Wenus. Dzięki doskonałym warunkom pogodowym całość zjawiska została zarejestrowana cyfrowo.

Piknik Rotariański w Czarcim Młynie

info: Grudziądz; fot: Magda Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Po raz XII odbyła się dziś impreza charytatywna " Piknik Rotariański ". Jej celem było zgromadzenie środków na stypendia dla najzdolniejszych a zarazem najuboższych absolwentów grudziądzkich szkół rozpoczynających studia wyższe. Spotkanie odbyło się na terenie karczmy " Czarci Młyn ".

DogTrekking "wyjdź z psem na spacer"

Grzegorz Chudzik; fot: włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W sobotę 2 czerwca br. bezdrożami i lasami okolic Grudziądza wyruszy ok 100 czworonogów wraz ze swoimi właścicielami, by po raz drugi w tym regionie wziąć udział w DogTrekkingu. "wyjdź z psem na spacer - DogTrekking 25/50 km"

Sport Klubu BMW Grudziądz

eSerwis; Magda Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Dzisiaj, na ul. Sienkiewicza, przy I LO odbył się kolejny spot Klubu BMW GRUDZIĄDZ. Pojawiło się tam kilku fanów motoryzacji, którzy przy dobrej atmosferze mogli podzielić się nowinkami z dziedziny swoich aut oraz "popalić gumę".

„Zielona Gęś w Krainie Białego Puchu nad Wisłą – Rodaki – bis”

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grudziądzu już po raz dziewiąty realizuje program pod nazwą „Zielona Gęś w Krainie Białego Puchu nad Wisłą – Rodaki – bis”, który ma na celu wyzwalanie własnych pokładów możliwości i aktywności w zabezpieczaniu najpilniejszych potrzeb

Amatorskie Prezentacje Artystyczne - GAPA

Beata Kastner; fot. teatr.grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Centrum Kultury Teatr w dniach od 21 do 25 maja zaprasza na Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne, czyli GAPĘ. Jest to impreza o zasięgu regionalnym, która trwa 5 dni i kończy się uroczystą galą z udziałem laureatów poszczególnych kategorii.

Świat w różowych okularach z posłem Szymańskim

eSerwis; fot: Biuro Parlamentarne włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Poseł Tomasz Szymański już kolejny raz przyjął zaproszenie Dziennego Domu Pobytu z ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. Z wielką radością wziął udział w marszu "Świat w różowych okularach" razem z najstarszymi mieszkańcami naszego grodu.

Bankowa dotarła do Grudziądza i Włocławka

Magdalena Karpińska włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altNowatorskie studia podyplomowe, które oferuje Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy, od maja dostępne będą także dla mieszkańców Grudziądza i Włocławka. To dobra wiadomość dla osób, które szukają praktycznej wiedzy, chcą zmienić swój profil zawodowy lub gruntownie zwiększyć kompetencje. Teraz bogatą ofertę studiów podyplomowych mają na miejscu.

Informacja o dyżurze poselskim w Grudziądzu

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altJan Krzysztof Ardanowski Biuro Poselskie ul. Piekary 35/39 87-100 Toruń tel. (56) 610-21-11 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szanowni Państwo !

Dyżur Poselski Jana Krzysztofa Ardanowskiego

eSerwis; info: Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W Biurze Poselskim Prawa i Sprawiedliwości, zlokalizowanym w Grudziądzu przy ul. Sienkiewicza 22 (gmach Ośrodka Dydaktycznego UMK), w poniedziałek 28 maja 2012 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 pełnić będzie dyżur poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

Wybrano władze Polskiego Stronnictwa Ludowego

eSerwis; inf: Krzysztof Pokora włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Wybrano władze Polskiego Stronnictwa Ludowego na kadencję 2012 - 2016 w Organizacji Grodzkiej. Prezesem Zarządu Grodzkiego PSL w Grudziądzu został Krzysztof Pokora.

Dzień Muzealnika

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altZ okazji Dnia Muzealnika dziś, tj. 18 maja Prezydent Grudziądza Robert Malinowski spotkał się z pracownikami Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi.

Majówka z LGD Vistula - Terra Culmensis

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altJuż po raz trzeci organizować będziemy imprezę promocyjno-kulturalną, która odbędzie się 19 maja na Górze Zamkowej w Starogrodzie. Zapreznetujemy działalność LGD oraz przedstawimy nasze zadania na przyszłe lata.