joomla templates top joomla templates template joomla

Świat w różowych okularach z posłem Szymańskim

eSerwis; fot: Biuro Parlamentarne włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Poseł Tomasz Szymański już kolejny raz przyjął zaproszenie Dziennego Domu Pobytu z ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. Z wielką radością wziął udział w marszu "Świat w różowych okularach" razem z najstarszymi mieszkańcami naszego grodu.

Majówka z LGD Vistula - Terra Culmensis

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altJuż po raz trzeci organizować będziemy imprezę promocyjno-kulturalną, która odbędzie się 19 maja na Górze Zamkowej w Starogrodzie. Zapreznetujemy działalność LGD oraz przedstawimy nasze zadania na przyszłe lata.

ARiMR przyjmuje wnioski o udzielenie pomocy rolnikom,...

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altOd 2 maja do 1 czerwca 2012 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o udzielanie jednorazowej pomocy finansowej (de minimis) dla rolników i producentów rolnych, którzy w okresie zimowym na przełomie 2011 i 2012 roku ponieśli szkody w uprawach w wyniku ujemnych skutków przezimowania, w tym w wyniku wymarznięcia.

Bezrobocie wzrośnie - MAT w upadłości?

eSerwis; fot: shc.hu włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Według informacji jakie można wyczytać na oficjalnej stronie Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski MAT S.A. działający na rynku od 19 lat składa/ł się z 17 prężnie działających hurtowni na terenie kraju i zatrudniał grupę prawie 400–tu pracowników.

Nowy plac zabaw w Wielkim Wełczu

grudziadz.ug.gov.pl/ włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altZakończyły się prace budowlane związane z przekazaniem do użytkowania wiejskiego placu zabaw w miejscowości Wielki Wełcz w ramach projektu Gminy Grudziądz pn: Świetlice wiejskie w miejscowości Turznice i Parski jako centra integracji społeczności lokalnej – remont i wyposażenie. Montaż urządzeń wiejskiego placu zabaw w miejscowości Wielki Wełcz.

Wymień paragon na zaproszenie do kina !

eSerwis; inf: Alfa Grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Jak informuje ALFA wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł i za okazaniem paragonu z zakupów można odebrać zaproszenie do kina. Promocja zaczyna się 10 kwietnia i trwać będzie do wyczerpania zaproszeń.

Zapraszamy do biura poselskiego

eSerwis; inf: Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W Biurze Poselskim Prawa i Sprawiedliwości , zlokalizowanym w Grudziądzu przy ul. Sienkiewicza 22 (gmach Ośrodka Dydaktycznego UMK), we wtorek 27 marca 2012 r. od godz. 12.00 do godz. 16.00 pełnić będzie dyżur poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

Zaproszenie na II Jarmark w Zakolu Dolnej Wisły

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altSerdecznie zapraszamy na II Jarmark w Zakolu Dolnej Wisły, który odbędzie się 9 czerwca od godz. 13.00 w Czarżu, Gmina Dąbrowa Chełmińska.

Za upadłość MAT zapłacą pracownicy?

Artix włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Grudziądzkie zakłady są w trakcie upadłości. Z informacji jakie docierają z zakładu w Grudziądzu sama atmosfera jest nieciekawa. Oczywiście inwentaryzacja zapewne wykaże niedobory i kto będzie musiał za nie płacić? oczywiście pracownicy.

Do końca kwietnia - Grudziądz Foto 2012

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Centrum Kultury Teatr już po raz XV zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w konkursie Grudziądz Foto 2012. Prace przyjmowane są do 31 kwietnia w pracowni plastycznej CK Teatr. Zdjęcia tematycznie muszą dotyczyć Grudziądza w 2011 roku.

Remont drogi Biały Bór-Wiewiórki zakończony

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Zakończyły się prace budowlane związane z Modernizacją nawierzchni drogi gminnej nr 40460C relacji Biały Bór – Wiewiórki Etap II i III. W ramach etapów wybudowano nową nawierzchnię z asfaltobetonu na 1200 metrowym odcinku drogi gminnej łączącej wschodnią z południową częścią Gminy Grudziądz.

Targi edukacyjne dla maturzystów

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Maturzystów i absolwentów szkół średnich zapraszamy na VIII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni. Prezentacje ofert zaplanowano w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Konarskiego już jutro, tj. 3 kwietnia, godz.11.00 – 14.00.

"Marsz i koncert dla IZY"

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Start o godzinie 17:00 na Rynku Głównym. Uczestnicy “pochodu” przeszli chodnikami ulic – Długa, Mickiewicza, Sienkiewicza, Al. 23 stycznia, Toruńska, Włodka, Hallera i na sam koniec dotarli na ul. Nauczycielską, czyli w miejsce sobotniego koncertu.