joomla templates top joomla templates template joomla

Jedna ofiara śmiertelna w zderzeniu samochodu z motocyklem w Dusocinie pod Grudziądzem

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/mapka: google.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W miejscowości Dusocin na drodze krajowej 55 w powiecie Grudziądzkim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Pasażerka motocykla poniosła śmierć na miejscu, natomiast prowadzący motocykl został ranny.

Zebrali 1560 kg plastikowych nakrętek aby pomóc

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Wszystko w ramach akcji „Zamiast do śmietnika wrzuć do pojemnika”. 1560 kg plastikowych nakrętek przekazała grudziądzka Spółka Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia chorej na mózgowe porażenie dziecięce 12-letniej Roksanie Sałatowskiej. 

Zakończono modernizację drogi Sosnówka-Brankówka

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Miło nam poinformować, że w dniu 2 października 2015 roku dokonano odbioru technicznego zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej o minimalnej łącznej grubości warstw 6 cm, do długości 0,850 km w obrębie geodezyjnym: Brankówka dz. nr 25, 56, 102 i cz. dz. nr 74".

Zmiana terminu zamknięcia drogi powiatowej Chełmno - Mniszek

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu informuje, że generalny wykonawca przebudowy drogi powiatowej nr 1621C Chełmno – Mniszek – I etap (odcinek o długości 1929 m) w miejscowościach Pieńki Królewskie i Mały Rudnik, firma SKANSA S.A. poinformował o zmianie terminu zamknięcia w/w drogi.

Zapraszamy na Fresk słowno-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury na Fresk słowno-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II. W programie elementy biografii Karola Wojtyły wzbogacone wspomnieniami osób z jego otoczenia, fragmenty poezji przepełnionej filozoficznymi przemyśleniami, muzyka i pieśń.

Kampania sprawozdawcza w jednostkach OSP

grudziadz.ug.gov.pl/ włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Trwa kampania sprawozdawcza w jednostkach OSP. Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 17 stycznia 2015 r. w jednostce OSP w miejscowości Piaski. Spotkania odbywać się będą w każdą sobotę o godzinie 17:00 według poniższego harmonogramu.

Kierowca bez uprawnień potracił kobietę w Świerkocinie. Piesza zmarła w szpitalu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

38 letnia kobieta straciła życie w wypadku drogowym do jakiego doszło na w piątek 20 listopada w miejscowości Świerkocin. Mężczyzna jadący Fordem Transit w kierunku na Świerkocina, na prostym odcinku drogi potrącił kobietę, która szła pieszo w tym samym kierunku. Zdarzenie miało miejsce około godz. 17.00. 

Program wzmacniania rodziny

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

„Program wzmacniania rodziny” adresowany jest do rodziców lub opiekunów dziecka w wieku 10 – 14 lat i ukierunkowany jest na ograniczenie używania środków psychoaktywnych oraz zapobieganie innym zachowaniom problemowym młodzieży w okresie dojrzewania.

Aż 12 pijanych kierowców w trakcie akcji "Trzeźwy kierujący"

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu; fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Policja cyklicznie prowadzi akcje polegające na kontroli trzeźwości kierowców. W Grudziądzu akcja "Trzeźwy kierujący" odbyła się w poniedziałkowy poranek, czyli w dniu przypadającym po weekendzie.

Rozstrzygnięcie konkursu na zagospodarowanie centrum miejscowości Dusocin

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Konkurs pn. „Aranżacja i zagospodarowanie centrum miejscowości Dusocin poprzez budowę placów i skwerów” rozstrzygnięty! Do konkursu zgłoszono 7 prac. Zgromadzone projekty poddano ocenie, a następnie głosowaniu. Komisja za najlepszą pracę uznała projekt Zuzanny Strzelczyk. Oprócz nagrody głównej jaką jest rower holenderski jury przyznało trzy wyróżnienia dla autorów ciekawych projektów.

Wybory Prezydenta RP 10 maja 2015 roku

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

10 maja 2015 roku odbędą się wybory Prezydenta RP. Lokale wyborcze będą czynne w godz. od 7:00 do 21:00. Więcej informacji na temat wyborów znajdziecie Państwo na stronie http://prezydent2015.pkw.gov.pl

IV Sesja Rady Gminy Grudziądz

/grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

15 stycznia 2015 roku o godz. 10:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz odbędzie się IV sesja Rady Gminy Grudziądz.