joomla templates top joomla templates template joomla

Informacja dotycząca szczepień profilaktycznych

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altInformacja dotycząca szczepień profilaktycznych przeciwko grypie Grypa to ostra, zakaźna choroba wirusowa. W przeciwieństwie do przeziębienia, grypa może być przyczyną powikłań, groźnych szczególnie dla osób z grup podwyższonego ryzyka.

KONKURS - Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altLokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych

"Śladami naszych przodków"

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

alt"Śladami naszych przodków" Rajd rowerowy po obszarze Lokalnej Grupy Działania "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję"

Spotkanie z posłem w Bursie Szkolnej Caritas

info: Janusz Kolodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W poniedziałek 23 lipca o godz. 18.00 w Bursie Szkolnej Caritas Diecezji Toruńskiej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, zlokalizowanej w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 97 odbędzie się spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości – P. Janem Krzysztofem Ardanowskim. 

Zakończenie Roku Kulturalno-Oświatowego

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W dniu 28 czerwca 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbyło się Zakończenie Roku Kulturalno – Oświatowego Gminy Grudziądz.

XXI Sesja Rady Gminy Grudziądz

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altDnia 25 czerwca 2012 roku o godz. 13:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul. Wybickiego 38, sala 214 odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Kolejny projekt Gminy Grudziądz rozpoczęty.

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altOd połowy sierpnia br. Gmina Grudziądz przystąpiła do realizacji kolejnego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) pn. „Budowa i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Węgrowo jako centrum integracji społeczności lokalnej”.

Pielgrzymka do Mokrego

info: organizatorzy; fot: Marcin Żurawski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Oblubieńca w Grudziądzu-Mniszku wraz z Zarządem Rejonowym Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w XV-tej Pieszej Pielgrzymce z Grudziądza-Mniszka do – Sanktuarium Maryjnego w Mokrem.

PASCAL - darmowa sieć szkół

eSerwis; info: PASCAL włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W Grudziądzu otwiera swój 11 oddział sieć szkół policealnych i liceów dla dorosłych - PASCAL. Mieści się ona w budynku FORUM przy Al. 23 Stycznia 26/10. Jest to darmowa sieć szkół, gdzie WSZYSTKO jest całkowicie za darmo przez CAŁY okres trwania nauki!

Nabór uczestników na Kurs tworzenia swiec i mydeł ozdobnych

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altInformujemy, iż w okresie od 02.07.2012 do 28.09.2012 r. LGD realizować będzie projekt "KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI-KURS TWORZENIA ŚWIEC I MYDEŁ OZDOBNYCH", gdzie przeprowadzony zostanie kurs zawodowy z zakresie wyrobu świec i mydeł oraz kurs z zakresu obsługi kasy fiskalnej.

Wypożyczalnia skuterów nad Wisła?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Dzisiaj w okolicach starego miasta można było oglądać przemierzający po Wiśle skuter wodny. Niedaleko miejsca wodowania oczekiwała już na amatora silnych wrażeń straż miejska. Jak się okazało aby zwodować skuter użytkownik musiał złamać przepis - zakaz wjazdu ..

Dyżur Poselski Jana Krzysztofa Ardanowskiego

eSerwis; info: Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W Biurze Poselskim Prawa i Sprawiedliwości, zlokalizowanym w Grudziądzu przy ul. Sienkiewicza 22 (gmach Ośrodka Dydaktycznego UMK), w poniedziałek 25 czerwca 2012 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 pełnić będzie dyżur poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski.