joomla templates top joomla templates template joomla

Dachowanie opla na zakręcie drogi w miejscowości Marusza

włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

 
W poniedziałek 3 października krótko przed godziną trzynastą do Strażacy w Grudziądzu wpłynęło zawiadomienie o wypadku drogowym w miejscowości Marusza na wysokości nieczynnej mleczarni.
 
Na miejsce zdarznia udały się dwa zastępy straży z jednostki na Rządzu. Okazało się, że doszło do podobnej sytuacja, jak ta, która miała miejsce rankiem tego samego dnia w Czeczewie. 
 
 
 
Na dość ostrym zakręcie kierowca prowadzący samochód z nieznanych przyczyn nie utrzymał go w osi jedni, wpadł w poślizg i po uderzeniu w trawiaste pobocze dachował. 
 
W momencie przyjazdu straży pożarnej na miejsce w samochodzie nie było już nikogo. Droga została częściowo zablokowana, ruch odbywał się wahadłowo. 
 
 
Straty oraz przyczyna wypadku określone zostaną po dochodzeniu policyjnym. Warunki atmosferyczne w ten pechowy poniedziałek były fatalne i miały one niewątpliwie wpływ na to, co działo się na drogach. Nie było to bowiem ostatnie zdarzenie drogowe tego dnia. 
 
W miejscowości Czeczewo po raz drugi tego dnia, choć w zupełnie innym miejscu niż rano wypadł z drogi kolejny samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a na miejscu interweniowali wyłącznie strażacy z OSP Radzyń Chełmiński.