joomla templates top joomla templates template joomla

Nie zatrzymał się do kontroli. Próbował uciec i spowodował kolizję drogową. Był pijany!

włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

 
Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego 36 letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej i usiłował uciec powodując kolizję drogową.
 
W sobotę 10 września ok. godz. 00:15 w miejscowości Pieńki Królewskie, patrol ruchu drogowego chciał podjąć do kontroli drogowej samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się, wyminął funkcjonariusza i usiłował uciec. Policjanci natychmiast podjęli za nim pościg. 
 
 
 
Samochód nie oddalił się daleko i kilkaset metrów od miejsca w którym miał zostać skontrolowany, zjechał na drogę gruntową i uderzył czołowo w drzewo. 
 
Kierowca usiłował jeszcze uciekać w pobliski las, ale po chwili sam wrócił i „oddał się w ręce” mundurowych mówiąc „zmądrzałem, nie ma sensu uciekać”. Okazał się nim 36 letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.
 
Od mężczyzny policjanci wyczuli również woń alkoholu. Po przebadaniu, okazało się, że ma w organizmie prawie 1 promil alkoholu. Mężczyzna odpowie teraz za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli drogowej, spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu.