joomla templates top joomla templates template joomla

W najbliższą niedzielę ulicami Grudziądza przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Na zakończenie odbędzie się festyn rodzinny

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz katolicki

W najbliższą niedzielę ulicami Grudziądza przejdzie "Marsz dla Życia i dla Rodziny". Ze śpiewem i modlitwą uczestnicy będą promować życie i wartości - jaką jest rodzina.

Organizatorami grudziądzkiego Marszu są dekanaty rzymsko-katolickiej Parafii p.w. Świętego Mikołaja oraz Międzyparafialny Zespół Do Spraw Organizacji Marszu Dla Życia i Rodziny w Grudziądzu. 

- Celem „Marszu dla Życia i Rodziny” jest promocja życia i wartości - jaką jest rodzina -
 
Rozpoczęcie marszu o godz. 14.00 przy Bazylice Św. Mikołaja przy ul. Kościelnej. Spotkanie rozpocznie się wykładem dotyczącym aspektu właściwych relacji w rodzinie, oraz aspektów odpowiedzialności prawnej rodziców w wychowaniu dzieci. 
 
Po wspólnej modlitwie i Błogosławieństwie Matki Boskiej Łaskawej- patronki Grudziądza około godz. 15.00 rozpocznie się przemarsz ulicami Grudziądza ze śpiewem i modlitwą. 
 
- Marsz zakończy się festynem na placu przed kościołem pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy ul. Moniuszki w Grudziądzu -