joomla templates top joomla templates template joomla

10 lat za kratkami grozi złodziejowi, którego ujęli policjanci z Grudziądza. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu

info: Policja/KMP Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci kryminalni zatrzymali w poniedziałek mieszkańca Grudziądza podejrzewanego o kradzieże z włamaniem, które miały miejsce na początku tego roku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratkami.
 
W poniedziałek 18 stycznia kryminalni na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 32-letniego mieszkańca Grudziądza, podejrzewanego o kradzieże z włamaniem do których doszło na terenie miasta na początku tego roku. 
 
 
Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, gdzie następnie trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany grudziądzkim stróżom prawa. Wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.
 
We wtorek śledczy 32-latkowi przedstawili dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zdarzenie to miało miejsce w nocy z 31.12.20/01.01.21. Drugi zaś kradzieży z włamaniem do przychodni. Tego włamania dokonał z 6.01/07.01.2021 roku. Podejrzany złożył wyjaśnienia w obu sprawach. Teraz czeka go rozprawa sądowa. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.