joomla templates top joomla templates template joomla

11-letnia dziewczynka wyszła w środę rano do szkoły lecz do niej nie dotarła. Poszukiwania objęły parki, centra handlowe. Dziecko odnaleziono

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum.

 
Policjanci z Grudziądza przy udziale straży miejskiej odnaleźli zaginioną 11-latkę. Dziewczynka wyszła rano do szkoły, lecz do niej nie dotarła. Na szczęście, dzięki zaangażowaniu służb mundurowych, w porę została odnaleziona. Jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.
 
W środę 8 listopada ok. godz. 13.30 dyżurny grudziądzkiej policji został powiadomiony przez zaniepokojoną kobietę o tym, że jej 11-letnia córka zaginęła. Policjanci szybko ustalili, że dziewczynka wyszła ok. godz. 8:00 do szkoły, jednak do niej nie dotarła.
 
 
 
W jednostce został ogłoszony alarm. W poszukiwaniach 11-latki uczestniczyło 48 policjantów oraz 18 strażników miejskich.
 
Funkcjonariusze sprawdzili parki, centra handlowe, szpitale oraz nawiązali kontakt z osobami mogącymi posiadać informację o zaginionej.
 
Ok. godz. 16:30 policjanci otrzymali komunikat od operatora monitoringu miejskiego, że w rejonie rynku znajduje się dziewczynka odpowiadająca rysopisem zaginionej.
 
Dzielnicowi pojechali w to miejsce i potwierdzili tożsamość 11-latki. Obecnie jej życiu i zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.