joomla templates top joomla templates template joomla

4,5 promila okazało się za dużą dawką, aby "bezpiecznie" dojechać do celu. Auto dachowało, kierowca nie miał uprawnień, a pojazd nie było dopuszczone do ruchu

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Ponad 4,5 promila miał w organizmie mieszkaniec Jabłonowa Pomorskiego, który spowodował wypadek drogowy w miejscowości Okonin pod Grudziądzem. Policjanci ustalili, że pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu, a sam kierujący miał zatrzymane prawo jazdy za… jazdę pod wpływem alkoholu. 

 
 
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25.11.2019) ok. godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 534 w miejscowości Okonin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że z niewiadomych przyczyn kierujący pojazdem marki Opel Corsa, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi i dachował.
 
 
Kierującym okazał się 32-letni mieszkaniec Jabłonowa Pomorskiego. Badanie na trzeźwość wykazało ponad 4,5 promila w organizmie mężczyzny. Mundurowi ponadto ustalili, że pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu, a sam kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania, gdyż zostały mu zatrzymane za… Jazdę pod wpływem alkoholu. 
 
Kierujący nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, dodatkowa ze względu na odniesione obrażenia został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.