joomla templates top joomla templates template joomla

6 osób ukarano mandatami za używanie słów wulgarnych, natomiast sprawcy odpalenia rac po meczu Olimpia Grudziądz- Elana Toruń staną przed Sądem

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci w ciągu kilkudziesięciu minut ustalili tożsamość sprawców, którzy odpalili dwie race na ul. Al. 23 Stycznia po meczu Olimpia Grudziądz- Elana Toruń. W stosunku do dwójki Grudziądzan, zostaną skierowane wnioski do Sądu Rejonowego w Grudziądzu.
 
 
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 11 maja ok. godz. 20:30 na ul. Al. 23 Stycznia. Wśród grupy ok 30 osób, która przemieszczała się w kierunku Rynku, doszło do odpalenia dwóch rac. 
 
 
Na miejsce natychmiast zostało wysłanych kilkudziesięciu policjantów, którzy przystąpili do legitymowania grupy w celu ustalenia sprawców oraz potencjalnych świadków zdarzenia. W trakcie interwencji, 6 osób zostało ukaranych mandatami za używanie słów wulgarnych. 
 
Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili tożsamość osób, które odpaliły race. Po skompletowaniu całego materiału dowodowego, zostanie on w całości przekazany do Sądu Rejonowego w Grudziądzu, który podejmie decyzję o wymiarze kary. Policjanci przypominają, że prawo zakazuje używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych, za wyjątkiem 31 grudnia oraz 1 stycznia.