joomla templates top joomla templates template joomla

61-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie dostosowując prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Intensywne opady śniegu, śliska nawierzchnia, a co się z tym wiąże niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, to główna przyczyna wczorajszych zdarzeń drogowych. Na szczęście obyło się bez ofiar. W jednym przypadku mężczyzna z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
 
Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu to główna przyczyna wczorajszych zdarzeń drogowych. Nagłe załamanie się pogody spowodowane intensywnymi opadami śniegu, a co za ty idzie zalegającym błotem pośniegowym znacznie utrudniało wczorajszą jazdę na drogach powiatu grudziądzkiego. Funkcjonariusze mieli „pełne ręce roboty”. Tylko w czasie wczorajszego dnia odnotowali 1 wypadek i 9 kolizji drogowych. Dwa z nich wyglądały naprawdę groźnie.
 
 
W miejscowości Białobłoty gmina Świecie nad Osą doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 61-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego poruszając się toyotą corollą drogą W 543 w kierunku Jabłonowa Pomorskiego nie dostosowując prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo.
 
Z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przetransportowany do szpitala.