joomla templates top joomla templates template joomla

Według wstępnych ustaleń 70-letni kierowca skody zignorował wskazania sygnalizacji, ominął kolejowe zapory i wjechał wprost pod nadjeżdżający szynobus. Kierowcy odebrano prawo jazdy

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W Grudziądzu na przejeździe kolejowym przy ul. Narutowicza doszło do groźnego wypadku drogowego. 70-letni kierowca skody zderzył się z pociągiem. W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące autem i piesza trafili do szpitala. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu funkcjonariuszy wskazują, że to kierowca samochodu osobowego doprowadził do wypadku, dlatego mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Sprawę będą badać grudziądzcy policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury.
 
 
W niedzielę (23.06.19) około godz. 8.30 na strzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Narutowicza doszło do poważnego wypadku drogowego. Pod nadjeżdżający pociąg wjechał kierujący skodą. Auto osobowe uderzone przez pojazd szynowy odbiło się i uderzyło w stojąca przed przejazdem 19-letnią pieszą, która została przygnieciona przez znak drogowy.
 
 
Rana piesza oraz dwie osoby podróżujące autem trafili do szpitala. Pracujący na miejscu zdarzania policjanci wykonali oględziny miejsca oraz pojazdów. Mundurowi sprawdzili, że uczestniczy wypadku byli trzeźwi. Ustalono pierwszych świadków zdarzenia i zabezpieczono nagrania z monitoringu.
 
Jak ustali wstępnie policjanci to kierowca skody zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej przed przejazdem.  70-letni mężczyzna prowadzący auto ominął kolejowe zapory i wjechał wprost pod nadjeżdżający szynobus. Policjanci zatrzymali lekkomyślnemu kierowcy prawo jazdy. 
 
 
 
Sąd zadecyduje na jaki okres mężczyzna starci dokument. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury będą ustalać jakie były wszystkie okoliczności zdarzania.