joomla templates top joomla templates template joomla

73-letni kierowca zginął na miejscu. Auto zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto po obiciu się od przeszkody przewróciło się na dach

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać i ustalać przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Rychnowo w gminie Świecie nad Osą. W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna kierujący daewoo lanosem.
 
 
W srodę 8 kwietnia około godz. 13.30 w miejscowości Rychnowo w gminie Świecie nad Osą doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca daewoo lanosa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto po obiciu się od przeszkody przewróciło się na dach. Niestety 73-letni mężczyzna prowadzący pojazd zginął na miejscu. W pojeździe nie było pasażerów.
 
 
Na miejscu wypadku pracowali grudziądzcy policjanci i strażacy ochotnicy. Policjanci  z udziałem technika kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Prowadzone czynności nadzorowała Pani prokurator. Droga w miejscu zdarzenia została zamknięta. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.
 
 
Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu będą ustalać wszystkie okoliczności zdarzenia, żeby wskazać jego przyczynę