joomla templates top joomla templates template joomla

Aby uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie uderzył w trzy samochody jadące z przeciwka

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W czwartek na drogach powiatu grudziądzkiego panowały trudne warunki ruchu. W nocy nastąpił spadek temperatury, który spowodował, że wcześniej mokre nawierzchnie jezdni pokryła cienka warstwa lodu. Niestety zmiana panujących warunków przełożyła się na niewłaściwe zachowanie kierowców.
 
 
O godz. 6.30 policjanci z Grudziądza zostali wezwani na miejsca zderzenia czterech pojazdów w miejscowości Okonin.
 
Jadący zbyt szybko drogą wojewódzką nr 534 62 – letni kierowca opla vivaro nie chcąc najechać na tył poprzedzającego pojazdu zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie uderzył w trzy samochody jadące z przeciwka.
 
 
Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny. Skończyło na uszkodzeniach pojazdów, które policjanci wyeliminowali z ruchu zatrzymując cztery dowody rejestracyjne. Sprawca został ukarany mandatem.
 
Policjanci apelują do wszystkich o jazdę z prędkościami zapewniającymi panowanie nad pojazdem szczególnie w trudnych warunkach ruchu. Tylko taka rozważna jazda świadczyć będzie o naszej odpowiedzialności na drodze.