joomla templates top joomla templates template joomla

Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W czwartek z rana doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz. Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków.

W czwartek o godzinie 7:00 w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący renault clio jadąc z kierunku Małych Lnisk w kierunku Grudziądza, podczas omijania stojącego pojazdu wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.
 
 
Siła uderzenia była tak duża, że aby wydostać kierowcę z wraku pojazdu, potrzebna była pomoc straży pożarnej i użycie specjalistycznego sprzętu.
 
Po wydostaniu kierującego na zewnątrz został on przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
 
 
To już kolejne zdarzenie w ciągu ostatnich dni, do którego doszło z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku i jazdę z prędkościami dostosowanymi do panujących warunków drogowych.