joomla templates top joomla templates template joomla

Do ataku nożownika miało dojść w grudziądzkim tramwaju około 21. Takie infromacje dostarły od czytelników. Policja nie potwierdza!

R.Ż/eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news.

Około godz. 22 dotarła do nas informacja o ataku nożownika w jednym z grudziądkzich tramwajów. Policja nie potwierdziła tej informacji. 

Po godzinie 22 dotarła do nas informacja od czytelników, jakoby miało dojść do ataku nożownika w tramwaju na Al. 23 Stycznia w Grudziądzu. 

 

Czytelnicy poinformowali nas o trzech stojących radiowozach na przystaku tramwajowym, gdzie miało dojść do interwencji policji w jednym z tramwajów. Policja nie potwierdział jakoby miało dojść do takiego ataku, ponieważ jednak informacja zaczęła już żyć własnym życiem i może powodować panikę informujemy:

- policja nie potwierdza ataku nożownika w tramwaju - 

Z realcji świadków wynika jednak, że z pojazdu, który stanął na przystanku, wybiegli ludzie, a następnie podjechały do niego radiowozy. 

 

Sygnały o różnych zdarzeniach w środkach komunikacji miejskiej w Grudziądzu docierają do nas od dawna.

Faktem jest, że podróż grudziądzkimi tramwajami w ostatnim czasie może wiązać się z różnego rodzaju nieprzyjemnościami, co sygnalizują nam już od jakiegoś czasu czytelnicy.

Z wielu sygnałów jakie dostajemy wynika, że wieczorami w tym szczególnie w weekendy, ale także czasami również w ciągu tygodnia, w środku dnia, dochodzi do zdarzeń, które powodują zaniepokojenie wśród pasażerów. 

Powszechne i bardzo częste spożywanie alkoholu nie tylko w weekendy w pojazdach transportu publicznego, ale również w środku tygodnia pomimo monitoringu, rzucanie butelkami w ludzi i wulgaryzmy oraz wyzwiska, w tym nawet w stosunku do motorniczych, którzy czasami interweniują - otrzymaliśmy w ostatnim czasie dziesiątki takich informacji od podróżnych.