joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymany przez policję podał fałszywe dane, nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, auto nie miało przeglądu. Znaleziony przy nim marihuanę

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Patrol ruchu drogowego zatrzymał 25-latka, który w trakcie jazdy nie miał zapiętych pasów. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna podawał policjantom fałszywe dane, nie miał uprawnień do kierowania samochodem, pojazd którym się poruszał nie miał ważnego przeglądu, a w jego kieszeni funkcjonariusze znaleźli prawie 4 gramy marihuany.
 
W czwartek 13 lipca krótko przed godz. 22:00 patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli samochód osobowy prowadzony przez 25-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
 
 
 
Mężczyzna podczas interwencji próbował wprowadzić w błąd legitymujących go policjantów podając nieprawdziwe dane osobowe. Funkcjonariusze wykazali się jednak należytą czujnością i nie dali się oszukać. Mundurowi bardzo szybko odkryli, że mieszkaniec powiatu grudziądzkiego chciał ukryć przed nimi swoją tożsamość, bo ma więcej „grzechów na sumieniu”.
 
Podczas sprawdzania mężczyzny w systemach informatycznych okazało się, że stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej liczby punktów i obecnie nie ma uprawnień do kierowania samochodami, a pojazd którym się poruszał nie ma ważnego przeglądu technicznego.
 
Na tym jednak nie koniec przewinień 25-latka. Policjanci w trakcie kontroli należącej do niego odzieży, znaleźli w niej pazłotko z prawie 4 gramami suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana.
 
Stróże prawa zatrzymali 25-latka. W piątek 14 lioca usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych, za co Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje do 3 lat więzienia. Ponadto za popełnione przez mężczyznę wykroczenia, zostaną sporządzone wnioski do Sądu Rejonowego w Grudziądzu.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież