joomla templates top joomla templates template joomla

Rozpoczął awanturę z sąsiadem. Wpadł na własne życzenie. Kiedy przybyli na miejsce policjanci okazało się, że ma za paskiem woreczek z marihuaną

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoim sąsiadem. Podczas legitymowania okazało się, że 38-latek pod paskiem zegarka ma jeszcze woreczek strunowy z suszem roślinnym. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna już usłyszał zarzut.
 
W niedzielę 7 maja, ok. godz. 23:00 dyżurny grudziądzkiej komendy otrzymał telefon z prośbą o interwencję policji. Zgłaszający powiedział, że jego sąsiad jest pod wpływem alkoholu i mu się odgraża. Dyżurny wysłał tam patrol policji. 
 
 
 
Mundurowi na miejscu w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że późnym wieczorem między nim, a jego 38-letni sąsiadem doszło do utarczki słownej i szarpaniny.
 
Gdy policjanci zapukali do drzwi sąsiada, ten otworzył im wyraźnie pobudzony. 38-latek był, agresywny, wulgarny, nie chciał się podporządkowywać wydawanym poleceniom.
 
W trakcie sprawdzania, czy mężczyzna nie posiada przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, policjanci znaleźli pod paskiem jego zegarka woreczek z suszem roślinnym. Badanie wykazało, że jest to marihuana o wadze prawie 1 grama. 38-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.
 
W poniedziałęk został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież