joomla templates top joomla templates template joomla

Była na tyle "trzeźwa" aby poinformować policję, że przed chwilą "wylądowała" wprost na śmietniku. Miała ponad 2 promile alkoholu

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Nie posiadająca prawa jazdy i pijana kierująca volkswagenem uderzyła w bramę ogrodzenia przy ogródkach działkowych. Zrozpaczona kobieta o swoim bezmyślnym zachowaniu powiadomiła operatora centrum powiadamiania ratunkowego. Informacja trafiła do grudziądzkich policjantów, którzy na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 35-latka miała ponad 2 promile alkoholu. Lekkomyślna kobieta za swoje czyny odpowie przed sądem.
 
 
W sobotę 20 lipca tuż po godzinie 4.00 na terenie działek rekreacyjnych przy ul. Droga Kurpiowska w Grudziądzu lekkomyślna kobieta postanowiła sprawdzić swoje umiejętności jazdy samochodem. Pani wsiadała za kierownicę volkswagena pomimo tego, że nie posiadała prawa jazdy i wcześniej spożywała alkohol. Jazdę bardzo szybko jednak zakończyła uderzając w bramę ogrodzenia jednej z działek.
 
 
Efektem tej kilkumetrowej bezmyślnej podróży było uszkodzenie pojazdu i zniszczenie bramy ogrodzenia. Na szczęście kobieta wyszła cało z opresji. Sytuacja spowodowała, że zrozpaczona i nie widząca jak się zachować kobieta zadzwoniła do centrum powiadamiania ratunkowego z prośbą o pomoc.
 
Informacja natychmiast trafiła do grudziądzkich policjantów, którzy na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że volkswagenem kierowała 35-latka. Funkcjonariusze już na miejscu sprawdzili stan trzeźwości sprawczyni zdarzenia. Policyjny alkotest wykazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
 
 
Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazda bez prawa jazdy i spowodowanie zdarzenia drogowego to przestępstwo i wykroczenia za które będzie odpowiadała 35-latka przed sądem.