joomla templates top joomla templates template joomla

Usiedli pod Ułanem, poczuli się bezpiecznie, a tu nagle policja. Monitoring przyuważył woreczek z marihuaną

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz.

26-latek wpadł w ręce policjantów, gdy wyjął woreczek z marihuaną tuż pod miejską kamerą. Dzięki szybkiej reakcji osoby obsługującej monitoring, osobę udało się zatrzymać po kilkunastu minutach. W niedzielę 18 czerwca, tuż przed godziną 23:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu miejskiego, że pod pomnikiem ułana na ulicy Ratuszowej.

Akcja strażaków, policji, pogotowia, a wszystkiemu winny kciuk, w który skaleczyła się kobieta. Jej znajomy myślał, że ta chce popełnić samobójstwo

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz.

Bezmyślne zachowanie 34-latka spowodowało niepotrzebną reakcję pogotowia, policji i straży pożarnej. Mężczyzna powiadomił służby ratownicze, że jego znajoma chce popełnić samobójstwo, podczas gdy tylko… skaleczyła się w palec. 34-latek stanie teraz przed Sądem. 

Grudziądzki "bomber", który chciał "pozbyć się" żony usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Dariusz R. był z nią skonfliktowany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Świecie.

Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Komendy Powiatowej Policji w Świeciu doprowadziły do zatrzymania 42-letniego mieszkańca Grudziądza podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podłożył pod samochód urządzenie z materiałami pirotechnicznymi. 

Sąd unieważnił umowę sprzedaży budynku GTBS. Miał pomagać niezamożnym ograniczając wysokość czynszów, a odnosił korzyści z transakcji wolnorynkowych

T.W./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum.

W dniu 16 maja Sąd Okręgowy w Toruniu wydał wyrok, w którym uwzględnił powództwo Prokuratora Okręgowego w Toruniu o ustalenie, że umowa sprzedaży nieruchomości położonej w Grudziądzu przy ul. Kwiatowej 3, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, wielorodzinnym, zawarta w formie aktu notarialnego w dniu 18 października 2012 r. pomiędzy pozwanym Grudziądzkim Towarzystwem Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. z siedzibą w Grudziądzu a M.P. i A.P. jest nieważna. 

Pożar w mieszkaniu przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Zapaliły się rzeczy leżące na podłodze

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; fot: Kamilla Okleja/eReporter24.pl.

Do pożaru doszło 12 czerwca w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej. Ewakuowano jedną osobę. W akcji brało udział 5 wozów straży pożarnej. W jednym z mieszkań przy ul. Chełmińskiej w Grudziądza zapaliły się ubrania leżące na podłodze. Sytuacja została szybko opanowana przez strażaków. Jedna osoba została ewakuowana w trakcie akcji pożarniczej. 

Nie dostosowała prędkosci do warunków ruchu, przekroczyła oś jezdni i uderzyła w samochód jadący z naprzeciwka. Była pijana, próbowała uciekać

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz.

30-latka z Grudziądza spowodowała kolizję i usiłowała uciec. Została ujęta przez drugiego uczestnika zdarzenia. Policjanci ustalili, że kobieta miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu. W czwartek 7 czerwca ok. godz. 21:30 dyżurny grudziądzkiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Ruchniewicza w Grudziądzu doszło do kolizji. 

Samochód zjechał na pobocze, uderzył w skarpę i dachował. Kierującą pojazdem przewieziono do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Białobłoty w powiecie grudziądzkim. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. W środe 6 czerwca ok godz. 07:40 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Białobłoty doszło do wypadku drogowego.

Kolejna blokada Spichrzowej w Grudziądzu. Tym razem utknął samochód dostawczy. Pojawiają się pytanie, a co z pieszymi na tej ulicy?

R.Ż/eSerwis.info; fot: K.D/eReporter24.pl.

Kilka dni temu pisaliśmy o zablokowane ul. Spichrzowej w Grudziądzu. Jednak jak pokazują kolejne zdjęcia nadesłane przez internautów tego typu problemy pojawiają się jednak częściej niż się wydaje. Pojawia się też pytanie a co z pieszymi na tej ulicy? W którym miejscu znajduje sią chodnik? 

Kolejny kierowca zablokował przejazd, tym razem jednak samochodów na ul. Spichrzowej. Strażnicy wezwali lawetę aby usunąć pojazd. Zorganizowanio objazdy

R.Ż/eSerwis.info; fot: K.D./eReporter24.pl.

Strażnicy Miejscy interweniowali w związku z zablokowaniem przez niesfornego kierowcę ul. Spichrzowej w Grudziądzu. Strażnicy wezwali lawetę, w międzyczasie ustanowiono objazd. Kolejne zdarzenie z kierowcą nieprzestrzegającym przepisów w obrębie Starego Miasta w Grudziądzu. 

Chodził wzdłuż brzegu Wisły i wykrzykiwał, że "popełni samobójstwo". Okazało się, że był poszukiwany dwoma listami gończymi

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

Grudziądzcy policjanci uratowali 24-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Po udzieleniu mu pomocy, okazało się, że mężczyzna jest… osobą poszukiwaną. W piątek 2 czerwca ok. godz. 17:15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, o mężczyźnie, który miał chodzić w rejonie rzeki Wisły krzycząc, że chce popełnić samobójstwo.