joomla templates top joomla templates template joomla

Matka nie wierzy, że mąż zabił Esterę R. Mężczyzna nic nie pamięta - "Córka zabrała tajemnice do grobu" - mówi kobieta.

T.W/eSerwis.info; Program "Interwencja"; fot: Archiwum/Policja.

"Zazdrosny był bardzo. Kłócili się często. Dlaczego ty mnie maltretujesz, dlaczego Ja nie mam żadnych romansów, nie mam żadnych kochanków" - mówi matka tragicznie zmarłej Estery w hotelu w Gdyni. Zamordowana była chirurgiem dziecięcym, ona gastrologiem oboje pochodzili z Grudziądza - tak zaczyna się program zrealizowany przez "Interwencję" wyemitowany przez Polsat. 

Włamywacze do sklepu alkoholowego złapani. Grozi im 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży z włamaniem, do jednego ze sklepów na terenie miasta. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Grozi im teraz do 10 lat więzienia. W zeszłym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów z alkoholem na terenie miasta. 

Pijany z dwoma promilami odbijał się od barierek jadąc ulicą. Narobił sporo szkód

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 24-latka, który kierował samochodem. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i spowodował kolizję drogową. W sobotę 12 listopada, ok. godz. 23:45, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał anonimowe zgłoszenie, że ul. Bora Komorowskiego jedzie samochód VW Golf, którego kierowca najprawdopodobniej jest pijany. 

Wandale sporo się natrudzili aby zniszczyć schody na Rządzu prowadzące nad Wisłę. Nie ma pieniędzy na ich naprawę

T.N./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

Schody na osiedlu Rządz, które umożliwiały bezpieczne zejście nad Wisłę zostały zniszczone przez wandali. Jeżeli ktoś widział sprawców apelujemy o przekazanie informacji grudziądzkiej policji, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska zlecił już uporządkowanie tego miejsca. 

Pijany rowerzysta z 2 promilami alkoholu z dwoma zakazami prowadzenia pojazdów złapany kolejny raz przez policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

W Małym Rudniku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna jechał na rowerze, mając prawie 2 promile alkoholu. We wtorek 8 listopada ok. godz. 17:00, w miejscowości Mały Rudnik, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego podjęli do kontroli drogowej rowerzystę. 

Spóźnił się na autobus, aby rozładować napięcie pobił innego mężczyznę odprowadzającego żonę na przystanek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

36 letni mieszkaniec Grudziądza pobił przypadkową osobę. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Policji krótko po zdarzeniu. W poniedziałek 7 listopada Sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy. W minioną sobotę 5 listopada ok. godz. 8:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że na dworcu PKS ktoś zaatakował starszego mężczyznę. 

Groził, że popełni samobójstwo, a następnie uciekł z domu. 14-latka znaleziono na jednym z przystanków autobusowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego grudziądzkiej komendy odnaleźli zaginionego 14-latka. Zaginięcie chłopca zgłosiła jego matka. Chłopiec wyszedł z mieszkania mówiąc, że popełni samobójstwo. Wczoraj 7 listopada, o godz. 21:30 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zadzwoniła kobieta i poinformowała, że jej 14-letni syn o godz. 20:00 wyszedł z mieszkania. 

Seksualne propozycje dla 12-latki. 30-letni internauta próbował w sieci zwabić nieletnią, rozmowy miały podtekst seksualny. Mężczyznę zatrzymano

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

30 letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego składał niemoralne propozycje 12 letniej dziewczynce. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego i już usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z dziewczynką. 

Nie tylko klienci mogą być nietrzeźwi. Okazuje się, że czasem obsługa sklepu też może być "delikatnie" wstawiona - 3,3 promila

T.N./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: youtube: Rupu.

W środę 2 listopada dyżurny Straży Miejskiej w Grudziądzu otrzymał informację, że w jednym ze sklepów na terenie miasta klientów obsługuje kobieta znajdująca się pod wpływem alkoholu. Na miejsce wysłany został patrol Straży Miejskiej. Od ekspedientki było wyraźnie czuć woń alkoholu. 

Sklep Piwny w Grudziądzu obrabowany. To nie jedyna tego typu kradzież w ostatnich dniach w regionie

R.Ż/eSerwis.info; fot: Sklep Piwny; fot: Agencja/eReporter24.pl; mapa: google.

Pozornie nie mające ze sobą nic wspólnego zdarzenia, w różnych częściach naszego regionu, jednak o podobnym przebiegu oraz w miejscach gdzie „można ugasić pragnienie”. W Wąbrzeźnie poniedziałkowo-wtorkowe włamanie do jednego z barów, z którego znikły napoje alkoholowe, a w powiecie bydgoskim dzień wcześniej jeden z mieszkańców włamał się do sklepu "po piwo". 

Pijani rodzice zajmowali się 1,5 rocznym dzieckiem. Ojciec miał ponad 2, a matka 3 promile alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, x-news.

Policjanci zastali 1,5 roczną dziewczynkę pod opieką nietrzeźwych rodziców w jednym z grudziądzkich mieszkań. Dziecko trafiło do placówki opiekuńczej. Postępowanie rodziców oceni teraz Sąd. W poniedziałek 31 października dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał anonimowe zgłoszenie, że w jednym z mieszkań pijani rodzice zajmują się dzieckiem. 

Opiekunka z 3 promilami alkoholu z jednej z grudziądzkich placówek pomocowych opiekowała się 92-letnią grudziądzanką

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, x-news.

Opiekunka jednej z placówek pomocowych zajmowała się 92 letnią grudziądzanką, będąc pod wpływem alkoholu. Wezwany na miejsce patrol policji ustalił, że kobieta miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W piątek 28 października krótko przed godziną 20:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu odebrał zgłoszenie, że opiekunka będąc prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.