joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelne potrącenie 83-letniego pieszego w miejscowości Kłódka pod Grudziądzem przez TIR-a

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Na drodze krajowej nr 16 w Kłódce, pow. grudziądzki, doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku potrącenia przez TIR-a zginął 83-letni mieszkaniec Grudziądza. Śledztwo, prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora, wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Nie pomogły zakazy sądowe, nadal nachodził konkubinę. Podejrzany jest o znęcanie sie nad nią i spowodowanie u niej obrażeń ciała

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

42-letni mieszkaniec Grudziądza najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna nie stosował się do dozoru policyjnego oraz złamał zastosowany wobec niego zakaz zbliżania do swojej konkubiny. W poniedziałek 16 stycznia Sąd Rejonowy w Grudziądzu przychylił się do wniosku złożonego przez policjantów o zastosowanie aresztu na okres dwóch miesięcy wobec mężczyzny. 

Dwie osoby zatruły się czadem w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Grudziądza. Obie trafiły do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dwie osoby w Grudziądzu podtruły się czadem. Obie trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W poniedziałek 9 stycznia dyżurny Policji w Grudziądzu został poinformowany przez dyspozytora pogotowia o dwóch osobach, które trafiły do szpitala, z objawami zatrucia czadem. 

Śmiertelne potrącenie kobiety w Grudziądzu przez samochód ciężarowy przy wjeździe na ul. Karabinierów

T.N./eSerwis.info; info: internauta włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Mimo reanimacji nie udało się uratować kobiety, która została potrącona przez samochód ciężarowy na wyjeździe z drogi wewnętrznej na ul. Karabinierów. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę. Przy wyjeździe z drogi wewnętrznej na ul. Karabinierów znajdującej się pomiędzy blokami została potrącona przez samochód ciężarowy kobieta. 

Powiedział policji, że kolega gdzieś wyszedł. Kiedy go wylegitymowali okazało się, że sam ma do odbycia 9 miesięcy w więzieniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego 27-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie miasta u innego poszukiwanego. W środę 4 stycznia Grudziądzcy policjanci udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zameldowana była osoba poszukiwana.

Wyrok w "zawieszeniu"? Prokurator żąda bezwzględnego więzienia! Dobiegł końca proces uciekinierów z Zakładu Karnego w Grudziądzu. Wątek udziału strażników więziennych w ucieczce umorzony

T.N./eSerwis.info; video, fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dobiegł końca proces uciekinierów z Zakładu Karnego w Grudziądzu. Jutro ogłoszenie wyroku. Wątek udziału strażników więziennych w ucieczce z zakładu karnego został wcześniej umorzony. W środę Sąd Okręgowy w Grudziądzu wyda wyrok w tej sprawie.

Chodził po grudziądzkich firmach i oferował reklamy w katalogu. Przedsiębiorca sprawdził w internecie, a tam? Pierwsze co wyskoczyło to list gończy za nim!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum/Policja włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W czwartek 12 stycznia do jednego z lombardów na terenie miasta przyszedł mężczyzna i zaoferował pracującej tam kobiecie możliwość zamieszczenia reklamy jej firmy w jego informatorze. Mężczyzna podawał się za przedsiębiorcę i obiecywał, że po uiszczeniu opłaty, reklama lombardu zostanie umieszczona w wydanym przez niego katalogu firm. 

Uwaga. Lód na zbiornikach wodnych może być śmiertelną pułapką. Strażacy apelują!

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; fot: PSP/Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Strażacy apelują. W związku ze wzrostem temperatury należy zachować szczególną ostrożność w czasie poruszania się po lodzie. Występuje wiele rodzajów zbiorników wodnych. Pomijając pochodzenie i rozmiar zbiorników wodnych jednymi z bardziej niebezpiecznych są te przepływowe.

Auto potrąciło kobietę na przejściu dla pieszych przy Kauflandzie. Trudne warunki pogodowe, prędkość pojazdów niedostosowana do nawierzchni

T.N./eSerwis.info; info: internauta włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Auto potrąciło na przejściu dla pieszych kobietę. Trudne warunki pogodowe, prędkość pojazdów często niedostosowana do nawierzchni Samochód osobowy potrącił pieszą na pasach, na których jest również sygnalizacja świetlna przy Kauflandzie na ul. Marszałka Piłsudskiego. Do feralnego zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11.