joomla templates top joomla templates template joomla

Sprawca strzelaniny w Grudziądzu w rękach policjantów

T.N./eSerwis.info; Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dzisiaj 29 listopada ok. godz. 7:00 policjanci grupy antyterrorystycznej z Bydgoszczy oraz grudziądzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej postrzelił wczoraj w Grudziądzu 34-latka. 47-latek został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania na terenie powiatu grudziądzkiego. 

"Mam dwa promile i co mi zrobicie?" Czy musi dojść do tragedii, zanim pijany kierowca koparki na ulicach Grudziądza zostanie skutecznie powstrzymany?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego koparko-ładowarką. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Nie miał również prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane kilka tygodni wcześniej, za jazdę pod wpływem alkoholu.

Pieszy wbił się w szybę samochodu. Kolejne potrącenie na tym samym oznakowanym przejściu dla pieszych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W sobotę doszło do dwóch wypadków na przejściach dla pieszych, Jeden maił miejsce na Al. 23 Stycznia, drugi natomiast w miejscu, gdzie historia powtarza się już kolejny raz, a więc na ul. Focha. 28-letnia kobieta przechodząca w oznakowanym miejscu - na pasach - została potrącona przez 54-letniego mieszkańca Grudziądza.

Próbował ukraść niezabezpieczony motorower przy centrum handlowym. Zatrzymała go ochrona sklepu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

27-letni mieszkaniec Grudziądza został ujęty przez pracowników ochrony jednego z centrów handlowych, gdy próbował ukraść niezabezpieczony motorower jednego z klientów. Mężczyzna został przekazany Policji. Usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży. 

Pościg ulicami Grudziądza złodzieja samochodu. Wcześniej mężczyzna wypchnął z auta kierowcę, który próbował go zatrzymać

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W czwartek, po ulicach Grudziądza, policjanci ścigali złodzieja samochodu. Skradziony opel został zatrzymany przez mundurowych po kilkunastu minutach w okolicach ulicy Gdyńskiej. W czwartek Kilka minut przed godziną 18:00, oficer dyżurny grudziądzkiej komendy otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził że przed chwilą skradziono mu samochód.