joomla templates top joomla templates template joomla

Oszuści nie próżnują. 70-80 letnie kobiety nie dały się nabrać na ich metodę "na wnuczka"

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w związku z 4 przypadkami usiłowania wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka”. Wszystkie, dzięki czujności zgłaszających osób, zakończyły się niepowodzeniem dla oszustów. W czwartek 22 września dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przyjął aż 4 zgłoszenia usiłowania oszustwa metodą „na wnuczka”. 

Kobieta kierująca pojazdem trafiała do szpitala po stłuczce na ul. Hallera

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Na skrzyżowaniu ul. Hallera Solidarności doszło do kolizji. Jedna osoba została odwieziona do szpitala. W środę 21 września ok. godz. 14-tej straż pożarna otrzymała informacje o zdarzeniu drogowym mającym miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Hallera i Solidarności. 

Trzymał w domu duży zapas tytoniu bez akcyzy. Grozi mu solidna grzywna

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą dokonali przeszukania jednego z mieszkań na ul. Kościuszki, w wyniku czego znaleźli tytoń bez polskich znaków akcyzy. W poniedziałek 19 września policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w Grudziądzu ustalili, że w jednym z mieszkań na ul. Kościuszki może znajdować się tytoń bez polskich znaków akcyzy. 

Handel wymienny. Wyłudzone od operatorów telefony, tablety wymieniał na narkotyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci zatrzymali 24 latka, który wyłudzał od operatorów sieci komórkowych sprzęt elektroniczny. Wyłudzone rzeczy sprzedawał innemu mieszkańcowi Grudziądza za narkotyki. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. W środę 14 wrzesnia policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą grudziądzkiej komendy zatrzymali mężczyznę, który wyłudzał od operatorów sieci komórkowych telefony komórkowe i tablety. 

Zadał żonie dwa uderzenia nożem w twarz. Groził jej pozbawieniem życia

info: Prokuratura Grudziądz, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do zdarzenia stanowiącego przedmiot śledztwa doszło w dniu 13 września 2016 roku około godziny 16:00 na jednym z osiedli mieszkaniowych w Grudziądzu. Podejrzany 48-letni Piotr D. wszczął awanturę, w trakcie której groził swojej żonie pozbawieniem życia i używał wobec niej przemocy, a następnie zadał pokrzywdzonej dwa uderzenia nożem w okolice twarzy. 

Wandal wybił szyby w sklepie na terenie osiedla Tarpno. Grozi mu do 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: gogole włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

22 letni mieszkaniec Grudziądza wybił dwie szyby w jednym ze sklepów na terenie miasta i dokonał uszkodzenia jego elewacji. Policjantom już znane są jego personalia. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut. w niedzielę 11 września ok. godz. 11:00 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna wybił dwie szyby i uszkodził elewację w jednym ze sklepów na osiedlu Tarpno. 

Wyjątkowo słaba pamięć. Kobieta kolejny raz zapomniała zapłacić za kosmetyki. Tym razem za 1000 zł. Grozi jej 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci zatrzymali kobietę, która usiłowała ukraść perfumy o wartości prawie 1000 zł w jednej z grudziądzkich perfumerii. Okazała się nią 39 letnia grudziądzanka. Kobieta kilka dni wcześniej również w tej samej perfumerii dokonała kradzieży innych kosmetyków na kwotę prawie 500 zł. 

Pełna brawura. Kobieta przekroczyła prędkość o 57 kilometrów. Nie zauważyła licznika? Zajęta była rozmową przez telefon

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Chełmińskiej, 25-cio letnią mieszkankę powiatu świeckiego. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 57 km/h, rozmawiając jednocześnie przez telefon komórkowy. 

Grudziądz bije rekordy zgłoszeń na Krajowej Mapie Bezpieczeństwa. Czy to powinno dziwić?

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Bydgoszcz 88, Toruń 69, Włocławek 87, a Grudziądz ma 102 zgłoszenia na chwilę obecną ,za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zaledwie kilka dni funkcjonowania Mapy Zagrożeń spowodowało, że Grudziądza stał się liderem nie tylko w swojej kategorie, ale prześcignął nawet takie miasta jak Toruń, a nawet ponad trzykrotnie większą Bydgoszcz. 

Mężczyzna, który groził córce i żonie śmiercią spędzi 3 miesiące w areszcie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

We wtorek 13 października ok. godz. 15:50 policjanci zostali wezwani na ul. Moniuszki, gdzie podczas kłótni małżeńskiej miało dojść do uszkodzenia ciała kobiety biorącej w niej udział. Na miejscu, przed klatką schodową patrol policji zastał 45 letnią kobietę oraz jej 15 letnią córkę. 

Już 146 pijanych kierowców w Grudziądzu. Licznik niestety powiększył się o kolejnego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

To już niestety 146 kierujący w tym roku, który odpowie za kierowanie samochodem po pijanemu na terenie Grudziądza i powiatu grudziądzkiego. Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło podczas minionego weekendu.