joomla templates top joomla templates template joomla

Niebezpieczny "kamikaze" na grudziądzkich drogach. Pijany i do tego jeszcze bez uprawnień do prowadzenia pojazdów

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Wszystko w jednym "pakiecie". Pijany kierowca i do tego jeszcze bez uprawnień do prowadzenia pojazdów Patrol Policji zatrzymał do kontroli drogowej 32 letniego mieszkańca Grudziądza. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 

Z jednej piwnicy ukradł narzędzia, z drugiej odzież damską. Schował się w piecu przed policją!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

25 letniemu grudziądzaninowi policjanci przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna jest podejrzany o włamania do dwóch piwnic i jedno usiłowanie włamania do piwnicy. Dziś (26.08.2016) policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 25 letniemu mieszkańcowi Grudziądza. 

Trzy wypadki w jednym dniu, w tym dwa z udziałem rowerzystów

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do trzech wypadków drogowych doszło w Grudziądzu jednego dnia, w tym na ul. Południowej, Cegielnianej i Hallera.. W czwartek - 25 sierpnia doszło do trzech wypadków drogowych na terenie Grudziądza w tym dwóch z udziałem rowerzystów. 

12 letnie dziecko zgłosiło policji, że jego matka i opiekun są pijani. Na miejsce przybyła policja

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Patrol Policji przeprowadził interwencję na ul. Rapackiego. Zgłaszającym był 12 letni chłopiec. Opiekunowie znajdowali się pod wpływem alkoholu. Ok. godz. 1:00 w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję domową na ul. Rapackiego. Zgłaszającym był 12 letni chłopiec, który był zaniepokojony kłótnią dobiegającą z pokoju mamy.

Kim była kobieta, która zmarła w skutek upadku z wieżowca? Ustalono jej tożsamość

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Udało się ustalić kim była kobieta, która w poniedziałkowy wieczór spadła z wieżowca przy ul. Śniadeckich na os. Strzemięcin w Grudziądzu. Ustalono kim była kobieta, która zmarła w skutek upadku z wieżowca przy ul. Śniadeckich. Zmarła nie posiadała przy sobie dokumentów co uniemożliwiało początkowo jej identyfikację. 

Nieznana kobieta wypadła z wieżowca przy ul. Śniadeckich. Nie wiadomo kim była

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu przy ul. Śniadeckich nieznana kobieta wypadła z okna wieżowca. Policji nie udało się ustalić tożsamości zmarłej kobiety i pozostaje ona nadal tajemnicą. Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu tej zagadaki. 

Pijany weekend na drodze. Kolejny rekord nietrzeźwych kierowców

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Aż 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymali grudziądzcy policjanci w miniony weekend. Dwóch z nich spowodowało dodatkowo kolizje drogowe. Do zdarzeń doszło na terenie miasta i gminy Grudziądz. Miniony weekend był dla grudziądzkich policjantów obfity w zdarzenia drogowe- zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierujących. 

Chciał skręcić ale mu nie wyszło i uderzył w znak drogowy, a ten przewrócił się na samochód. Miał 1,5 promila alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Na ul. Dywizjonu 303 doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że sprawcą był 32 letni mieszkaniec Grudziądza. Badanie wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W czwartek - 25 sierpnia - ok. godz. 19:40 na ul. Dywizjonu 303 w Grudziądzu doszło do kolizji drogowej. 

Znalazła się zaginiona mieszkanka osiedla Tarpno. W jej identyfikacji pomógł przypadkowy mężczyzna

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Patrol policji potwierdził tożsamość zaginionej kobiety, która ponad dwa tygodnie temu wyszła z domu na osiedlu Tarpno. W identyfikacji pomógł przechodzień, który przeczytał artykuł o zaginionej kobiecie w prasie lokalnej. 

Zbiorowa stłuczka na Szosie Toruńskiej w Grudziądzu. Zderzenie trzech aut

T.N./eSerwis.info; fot: Archiwum, Kamilla Okleja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Aż dwa samochody marki renault scenic i jeden volkswagen golf brały udział w wypadku drogowym na ul. Szosa Toruńska w Grudziądzu. Dwie osoby trafiły do szpitala po stłuczce między trzema autami na ul. Szosa Chełmińska w Grudziądzu. Matka prowadząca samochód i jej syn zabrani zostali przez pogotowie do szpitala. 

Pirat drogowy złamał szereg przepisów, a mimo to nie przyjął mandatu. Sąd rozstrzygnie sprawę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

olicjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym 40 letniego mieszkańca Grudziądza. Mężczyzna popełnił szereg wykroczeń. Pasażer również. Za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem. Policjanci grudziądzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym 40 letniego mieszkańca Grudziądza. 

Zderzenie dwóch aut na ul. Chełmińskiej. Kierująca jednym z pojazdów została zabrana do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W poniedziałek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Chełmińskiej 22 sierpnia ok godz. 15:50 na ul. Chełmińskiej na wysokości doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Nissana i Audi. Przybyłe na miejsce jednostki Państwowej Straży Pożarnej odłączyły akumulatory w obu pojazdach, a następnie uprzątnęły drogę z wylanych płynów technicznych i szczątków karoserii.

Zderzenie VW Golf IV i Seata Cordoby w miejscowości Marusza

T.N./eSerwis.info; info: PSP; Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W niedzielny wieczór doszło do wypadku w miejscowości Marusza. Zderzyły się dwa samochody. Wypadek miał miejsce około godziny 21.00 w niedzielę - 21 sierpnia. Zderzeniu uległy dwa samochody osobowe w tym VW Golf IV i Seat Cordoba.