joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejna akcja antynarkotykowa policjantów. 28 latek obserwowany, a następnie zatrzymany na 3 miesiące za posiadanie i handel

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz; fot: youtube/KWPBydgoszcz.

28 letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie i handel środkami narkotycznymi został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy – sąd przychylił się do wniosku prokuratury. Wizyta funkcjonariuszy u mężczyzny nie była przypadkowa. Obserwowano go od kilku miesięcy i podejrzewano, że posiada środki narkotyczne. 

Kolejny rekordzista za kółkiem z 3 promilami alkoholu spowodował kolizje drogową

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Jadący z Gdańska samochodem marki VW spowodował kolizję drogową, a następnie próbował uciec. Miał prawie 3 promile alkoholu. Jak to możliwe, że 35 letni kierowca z niemal 3 promilami alkoholu, jadący samochodem marki WV, dotarł aż do Grudziądza? Prawdopodobnie promile „spotkały go” dopiero w drodze. 

Pijany, bez uprawnień, "kierowca" zakończył podróż w ogrodzie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Swoją podróż samochodem zakończył w ogrodzie jednej z posesji przy ul. Warszawskiej - pijany "kierowca". Bez uprawnień, na „podwójnym gazie” kierujący pojazdem marki opel zderzył się z samochodem odbił się od niego i staranował jeden ze znaków przy ul. Warszawskiej, a następnie przebił się częściowo przez płot i zakończył przejażdżkę w ogródku jednej z posesji. 

Straż Miejska nie daje rady? Będzie więcej policjantów wieczorami i w nocy, miasto dało dodatkowe pieniądze

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eReporter24.pl.

Prezydent Grudziądza zawarł porozumienie z Komendantem Miejskim Policji w Grudziądzu w ramach którego w okresie letnim będzie więcej patroli na ulicach Starego Miasta i grudziądzkich osiedlach. Miasto przekazało policji na dodatkowe patrole 50 tys. złotych, które w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku wzmocnią siły porządkowe w Grudziądzu. 

Wyciek paliwa w aucie. Interweniowała straż pożarna

R.Ż/eSerwis.info.

Do samochodu stojącego przy ul. Sujkowskiego, z którego wyciekało prawdopodobnie paliwo wezwano strażaków. Na miejscu pojawiły się dwie jednostki straży pożarnej. Wyciek okazała się niegroźny i auto odprowadzono na pobliski parking.

Kradli ławki, aby mieć pieniądze na leki dla chorej babci?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Nietypowe powody kierowały dwoma grudziądzanami, którzy ukradli ławki z terenu jednego z grudziądzkich hoteli. Mężczyźni kradli bo potrzebowali pieniędzy "dla chorej babci na leki". Dwaj mężczyźni w wieku 17 i 24 lat 18 kwietnia dokonali kradzieży dwóch ławek z terenu jednego z hoteli na terenie Grudziądza. 

Jedna osoba w szpitalu po zawaleniu się dachu w kamienicy przy ul. Pruszyńskiego

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/mapka: google.pl.

W budynku przy ul. Pruszyńskiego doszło do katastrofy budowlanej. Zawalił się dach raniąc jedną osobę. Jedna osoba została ranna w katastrofie budowlanej do, której doszło przy ul. Pruszyńskiego 11 w poniedziałek 23 maja. Dach w dwupiętrowym wielorodzinnym budynku mieszkalnym zawalił się około godziny 18.00.