joomla templates top joomla templates template joomla

Prawdziwe delirium. Kierowcy pomyliły się strzałki, myślał że skręca do Gdańska. Miał 3,5 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz, mapa: google.

Policjanci z Grudziądza zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna uderzył w barierki ochronne przy zjeździe z autostrady A1 do Grudziądza. W środę 7 września dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że ok. godz. 20:25 doszło do kolizji na zjeździe z autostrady A1 przy węźle Grudziądz.

Licznik auta zatrzymał się na 190 km/h. Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem. Pasażer również w stanie ciężkim

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz.

Do śmiertelnego wypadku doszło w Świeciu nad Osą pod Grudziądzem. Auto dosłownie owinęło się wokół drzewa, licznik wskazywał 190 km/h. W piątkowy wieczór – 2 września – około godz. 22:47 do Państwowej Straży Pożarnej zgłoszono wypadek drogowy w miejscowości Świecie nad Osą. 

Konwojent ukradł pieniądze. Za 7600 zł grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: youtube/Polska Policja.

Kryminalni z grudziądzkiej komendy zatrzymali 32 letniego pracownika firmy ochroniarskiej, który dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 7600zł. Do zdarzenia doszło z zeszłym tygodniu podczas przewożenia pieniędzy z jednej z ajencji do banku. We wtorek 30 sierpnia grudziądzcy kryminalni zatrzymali konwojenta, który w dniu 22.08.2016 dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 7600zł. 

Płonący mężczyzna w kamienicy na ul. Focha. Jego odzież tliła się na nim

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz.

W środę 31 sierpnia grudziądzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przy ul. Focha. Okazało się, że przebywający w budynku mężczyzna uległ nadpaleniu. W środę około godziny 9 doszło do pożaru na klatce schodowej kamienicy przy ulicy Focha. Po przyjeździe strażacy zastali mężczyznę – lokatora mieszkania - na którym tliła się odzież. 

Z jednej piwnicy ukradł narzędzia, z drugiej odzież damską. Schował się w piecu przed policją!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

25 letniemu grudziądzaninowi policjanci przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna jest podejrzany o włamania do dwóch piwnic i jedno usiłowanie włamania do piwnicy. Dziś (26.08.2016) policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 25 letniemu mieszkańcowi Grudziądza. 

Chciał skręcić ale mu nie wyszło i uderzył w znak drogowy, a ten przewrócił się na samochód. Miał 1,5 promila alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google.

Na ul. Dywizjonu 303 doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że sprawcą był 32 letni mieszkaniec Grudziądza. Badanie wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W czwartek - 25 sierpnia - ok. godz. 19:40 na ul. Dywizjonu 303 w Grudziądzu doszło do kolizji drogowej. 

Trzy wypadki w jednym dniu, w tym dwa z udziałem rowerzystów

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Do trzech wypadków drogowych doszło w Grudziądzu jednego dnia, w tym na ul. Południowej, Cegielnianej i Hallera.. W czwartek - 25 sierpnia doszło do trzech wypadków drogowych na terenie Grudziądza w tym dwóch z udziałem rowerzystów. 

12 letnie dziecko zgłosiło policji, że jego matka i opiekun są pijani. Na miejsce przybyła policja

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Patrol Policji przeprowadził interwencję na ul. Rapackiego. Zgłaszającym był 12 letni chłopiec. Opiekunowie znajdowali się pod wpływem alkoholu. Ok. godz. 1:00 w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję domową na ul. Rapackiego. Zgłaszającym był 12 letni chłopiec, który był zaniepokojony kłótnią dobiegającą z pokoju mamy.

Zbiorowa stłuczka na Szosie Toruńskiej w Grudziądzu. Zderzenie trzech aut

T.N./eSerwis.info; fot: Archiwum, Kamilla Okleja/eReporter24.pl.

Aż dwa samochody marki renault scenic i jeden volkswagen golf brały udział w wypadku drogowym na ul. Szosa Toruńska w Grudziądzu. Dwie osoby trafiły do szpitala po stłuczce między trzema autami na ul. Szosa Chełmińska w Grudziądzu. Matka prowadząca samochód i jej syn zabrani zostali przez pogotowie do szpitala. 

Kim była kobieta, która zmarła w skutek upadku z wieżowca? Ustalono jej tożsamość

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: google.

Udało się ustalić kim była kobieta, która w poniedziałkowy wieczór spadła z wieżowca przy ul. Śniadeckich na os. Strzemięcin w Grudziądzu. Ustalono kim była kobieta, która zmarła w skutek upadku z wieżowca przy ul. Śniadeckich. Zmarła nie posiadała przy sobie dokumentów co uniemożliwiało początkowo jej identyfikację. 

Pirat drogowy złamał szereg przepisów, a mimo to nie przyjął mandatu. Sąd rozstrzygnie sprawę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

olicjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym 40 letniego mieszkańca Grudziądza. Mężczyzna popełnił szereg wykroczeń. Pasażer również. Za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem. Policjanci grudziądzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym 40 letniego mieszkańca Grudziądza. 

Zderzenie dwóch aut na ul. Chełmińskiej. Kierująca jednym z pojazdów została zabrana do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz.

W poniedziałek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Chełmińskiej 22 sierpnia ok godz. 15:50 na ul. Chełmińskiej na wysokości doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Nissana i Audi. Przybyłe na miejsce jednostki Państwowej Straży Pożarnej odłączyły akumulatory w obu pojazdach, a następnie uprzątnęły drogę z wylanych płynów technicznych i szczątków karoserii.

Pijany weekend na drodze. Kolejny rekord nietrzeźwych kierowców

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Aż 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymali grudziądzcy policjanci w miniony weekend. Dwóch z nich spowodowało dodatkowo kolizje drogowe. Do zdarzeń doszło na terenie miasta i gminy Grudziądz. Miniony weekend był dla grudziądzkich policjantów obfity w zdarzenia drogowe- zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierujących.