joomla templates top joomla templates template joomla

Na ulicy Miłoleśnej pojazd potrącił samicę daniela. Apel Stażników o zachowanie ostrożności!

info: Straż Miejska Grudziądz; fot: R.Ż/eReporter24.pl.

W związku z niedawnym potrąceniem przez pojazd samicy daniela na ulicy Miłoleśnej Straż Miejska apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach, na których można spotkać dzikie zwierzęta. W środę, 29 czerwca, funkcjonariusze Patrolu Ekologicznego Straży Miejskiej otrzymali zgłoszenie o potrąconym przez pojazd zwierzęciu leżącym na poboczu drogi przy ulicy Miłoleśnej. 

Kolejny wypadek w Białym Borze. Ciężarówka zahaczyła o rower

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Ciężarówka podczas manewru wyprzedzania potrąciła rowerzystkę. Ta upadła i złamała lewe przedramię. Do wypadku drogowego doszło w Białym Borze koło Grudziądza, gdzie ciężarówka w trakcie wyprzedzania na drodze potrąciła rowerzystkę. 

Podejrzani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym aresztowani na trzy miesiące. Grozi im 10 lat pozbawienia wolności

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz; fot: youtube/Polska Policja.

Mężczyźni, który zostali zatrzymani w związku ze śmiercią mężczyzny na ul. Kolejowej spędzą trzy miesiące w areszcie tak zdecydował sąd. Dwaj mężczyźni 43-latek i 20-latek są podejrzani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w tym tygodniu w Grudziądzu. 

Kolejna akcja antynarkotykowa policjantów. 28 latek obserwowany, a następnie zatrzymany na 3 miesiące za posiadanie i handel

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz; fot: youtube/KWPBydgoszcz.

28 letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie i handel środkami narkotycznymi został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy – sąd przychylił się do wniosku prokuratury. Wizyta funkcjonariuszy u mężczyzny nie była przypadkowa. Obserwowano go od kilku miesięcy i podejrzewano, że posiada środki narkotyczne. 

Kolejny rekordzista za kółkiem z 3 promilami alkoholu spowodował kolizje drogową

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Jadący z Gdańska samochodem marki VW spowodował kolizję drogową, a następnie próbował uciec. Miał prawie 3 promile alkoholu. Jak to możliwe, że 35 letni kierowca z niemal 3 promilami alkoholu, jadący samochodem marki WV, dotarł aż do Grudziądza? Prawdopodobnie promile „spotkały go” dopiero w drodze. 

Pijany, bez uprawnień, "kierowca" zakończył podróż w ogrodzie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Swoją podróż samochodem zakończył w ogrodzie jednej z posesji przy ul. Warszawskiej - pijany "kierowca". Bez uprawnień, na „podwójnym gazie” kierujący pojazdem marki opel zderzył się z samochodem odbił się od niego i staranował jeden ze znaków przy ul. Warszawskiej, a następnie przebił się częściowo przez płot i zakończył przejażdżkę w ogródku jednej z posesji.