joomla templates top joomla templates template joomla

Chodził po grudziądzkich firmach i oferował reklamy w katalogu. Przedsiębiorca sprawdził w internecie, a tam? Pierwsze co wyskoczyło to list gończy za nim!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum/Policja.

W czwartek 12 stycznia do jednego z lombardów na terenie miasta przyszedł mężczyzna i zaoferował pracującej tam kobiecie możliwość zamieszczenia reklamy jej firmy w jego informatorze. Mężczyzna podawał się za przedsiębiorcę i obiecywał, że po uiszczeniu opłaty, reklama lombardu zostanie umieszczona w wydanym przez niego katalogu firm. 

Uwaga. Lód na zbiornikach wodnych może być śmiertelną pułapką. Strażacy apelują!

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; fot: PSP/Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

Strażacy apelują. W związku ze wzrostem temperatury należy zachować szczególną ostrożność w czasie poruszania się po lodzie. Występuje wiele rodzajów zbiorników wodnych. Pomijając pochodzenie i rozmiar zbiorników wodnych jednymi z bardziej niebezpiecznych są te przepływowe.

Śmiertelne potrącenie kobiety w Grudziądzu przez samochód ciężarowy przy wjeździe na ul. Karabinierów

T.N./eSerwis.info; info: internauta.

Mimo reanimacji nie udało się uratować kobiety, która została potrącona przez samochód ciężarowy na wyjeździe z drogi wewnętrznej na ul. Karabinierów. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę. Przy wyjeździe z drogi wewnętrznej na ul. Karabinierów znajdującej się pomiędzy blokami została potrącona przez samochód ciężarowy kobieta. 

Auto potrąciło kobietę na przejściu dla pieszych przy Kauflandzie. Trudne warunki pogodowe, prędkość pojazdów niedostosowana do nawierzchni

T.N./eSerwis.info; info: internauta.

Auto potrąciło na przejściu dla pieszych kobietę. Trudne warunki pogodowe, prędkość pojazdów często niedostosowana do nawierzchni Samochód osobowy potrącił pieszą na pasach, na których jest również sygnalizacja świetlna przy Kauflandzie na ul. Marszałka Piłsudskiego. Do feralnego zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11. 

Dwie osoby przewiezione do szpitala. Kierowca z ponad 2 promilami alkoholu, nie wyrobił i uderzył w słup oświetleniowy w miejscowości Mokre pod Grudziądzem

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz, mapa: google, fot: PSP, Grudziądz, fot: Policja, Grudziądz.

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 31-letni mieszkaniec Grudziądza, który w miejscowości Mokre uderzył samochodem w słup oświetleniowy. W wyniku zdarzenia on i pasażer auta zostali przewiezieni do szpitala. 

Coraz dziwniejsze przypadki. Pijany kierowca w sylwestra sam zadzwonił po policję. Grożą mu 2 lata więzienia, miał ponad promil alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali grudziądzcy policjanci w trakcie pełnionej służby w sylwestra i nowy rok. Mężczyźni spowodowali również kolizje drogowe W sylwestra Grudziądzka drogówka zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszego policjanci zatrzymali na ul. Nadgórnej. 

Motocyklista jechał za szybko, przyczyną też nieprawidłowe postępowanie kierowcy "nauki jazdy" według ekspertyzy. Akt oskarżenia wpłynął do sądu

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura Toruń, fot: Policja Grudziądz.

Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu wykreowała go w dniu 28 grudnia 2016 r. Sprawa dotyczy wypadku drogowego, który miał miejsce 16 czerwca 2016 r. w Grudziądzu. Kierująca samochodem „nauki jazdy” pod nadzorem instruktora, zbliżając się do skrzyżowania nie zachowała szczególnej ostrożności i włączając się z drogi podporządkowanej tj. ul. Wiejskiej do ruchu na ul. Chełmińskiej nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. 

Atak maczetą na osiedlu Mniszek. Męzczyzna ranny w rękę. Sprawca wypuszczony za poręczeniem majątkowym 300 zł i zakazem zbliżania się do ofiary

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Trzy razy w tygodniu w jednostce Policji będzie musiał się stawiać 23-latek, który zaatakował 26-letniego mieszkańca Grudziądza maczetą. Do zdarzenia doszło w czwartek 29 grudnia ok. godz. 22:00. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od anonimowej osoby o dwóch agresywnych mężczyznach na osiedlu Mniszek, z których jeden zaatakował kogoś przedmiotem przypominającym maczetę.

Pożar w domku jednorodzinnym przy ul. Łyskowskiego w Grudziądzu

T.N./eSerwis.info; PSP, Grudziądz; mapa: google.

Do pożaru doszło w domku jednorodzinnym na ul. Łyskowskiego w Grudziądzu. Spaleniu uległ cały pokój na piętrze budynku Zgłoszenie o pożarze w domku jednorodzinnym przy ul. Łyskowskiego w Grudziądzu strażacy otrzymali około godziny 14 w czwartek 29 grudnia.