joomla templates top joomla templates template joomla

Zderzenie dwóch aut na ul. Chełmińskiej. Kierująca jednym z pojazdów została zabrana do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz.

W poniedziałek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Chełmińskiej 22 sierpnia ok godz. 15:50 na ul. Chełmińskiej na wysokości doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Nissana i Audi. Przybyłe na miejsce jednostki Państwowej Straży Pożarnej odłączyły akumulatory w obu pojazdach, a następnie uprzątnęły drogę z wylanych płynów technicznych i szczątków karoserii.

Pijany weekend na drodze. Kolejny rekord nietrzeźwych kierowców

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Aż 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymali grudziądzcy policjanci w miniony weekend. Dwóch z nich spowodowało dodatkowo kolizje drogowe. Do zdarzeń doszło na terenie miasta i gminy Grudziądz. Miniony weekend był dla grudziądzkich policjantów obfity w zdarzenia drogowe- zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierujących. 

Zderzenie VW Golf IV i Seata Cordoby w miejscowości Marusza

T.N./eSerwis.info; info: PSP; Grudziądz.

W niedzielny wieczór doszło do wypadku w miejscowości Marusza. Zderzyły się dwa samochody. Wypadek miał miejsce około godziny 21.00 w niedzielę - 21 sierpnia. Zderzeniu uległy dwa samochody osobowe w tym VW Golf IV i Seat Cordoba. 

Czołowe zderzenie samochodów na moście im. Bronisława Malinowskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz.

W niedzielny poranek doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na moście im. Bronisława Malinowskiego Po przybyciu na miejsce wypadku oddziałów ratunkowych okazało się, że osoby jadące pojazdami znajdowały się poza nimi. Ruch na moście zablokowany. 

Groził żonie i swoim dzieciom. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Groził żonie i swoim dzieciom. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie Grudziądzcy policjanci doprowadzili do Sądu mężczyznę. Podejrzany jest o stosowanie gróźb karalnych wobec żony i dzieci. W  piątek grudziądzcy policjanci doprowadzili do Sądu zatrzymanego 43 letniego mężczyznę. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Mężczyzna wjechał pod jadący ulicą Chełmińską tramwaj

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na przejeździe dla rowerów przy ulicy Kraszewskiego-Chełmińska. Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj /17 sierpnia/ około godziny 13:00 przy rogu ulic Kraszewskiego i Chełmińskiej. 

Przekroczyli prędkość zabrano im prawo jazdy. Trzy osoby straciły uprawnienia w jednym dniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

W ciągu jednej służby policjanci ruchu drogowego KMP Grudziądz zatrzymali 3 kierujących, którzy jechali powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Wszystkim zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. W sobotę (13.08.2016) trzem mieszkańcom powiatu grudziądzkiego zostało zatrzymane prawo jazdy za kierowanie pojazdem powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. 

Odwiedził Grudziądz na kilka dni. Na przejściu dla pieszych spotkał znajomych policjantów. Posiedzi rok w więzieniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

Zatrzymany wczoraj przez policjantów kryminalnych 28 letni mężczyzna już przebywa w zakładzie karnym. Poszukiwany był trzema listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności. 28 letni mężczyzna poszukiwany był od października zeszłego roku trzema listami gończymi wydanymi przez sąd. Nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kierowca "skosił" latarnię i wylądował na przeciwległym pasie Trasy Średnicowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl; mapa: google.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek wieczorem na Trasie Średnicowej na odcinku ul. Jana Pawła II w pobliżu zjazdu na ul. Łyskowskiego. Samochód marki skoda octavia, którym podróżowało troje dorosłych i dzieci w wieku 6 i 4 lata, uderzył w latarnie, a następnie przejechał przez barierki ochronne, a następnie wbił się na równolegle biegnący w przeciwną stronę pas ruchu.

W sobotę doszło aż do trzech wypadków drogowych w Grudziądzu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do trzech wypadków drogowych na ulicach Grudziądza. Trzy osoby przebywają w szpitalu. Życiu ich nie zagraża niebezpieczeństwo. Do trzech wypadków doszło w sobotę 6 sierpnia.