joomla templates top joomla templates template joomla

Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut w Białym Borze pod Grudziądzem

Tomasz Nowak/eSerwis.info.

Dwa auta osobowe uległy zderzeniu w Białym Borze pod Grudziądzem. Trzy osoby ranne do bilans zderzenia dwóch samochodów w Białym Borze niedaleko fabryki świeczek. Do wypadku doszło przed godziną 15.00, Obaj kierowcy zostali ranny i jeden pasażerów. Wypadek zablokował drogę. 

Pieszy dosłownie odbił się od pojazdu na przejściu dla pieszych. Miał dużo szczęścia

R.Ż/eSerwis.info; info : Komenda Policji, Grudziadz.

W środę doszło w Grudziądz przy ul. Piłsudskiego do wypadku drogowego na przejściu dla pieszych. Pieszy w tym wypadku miał dużo szczęścia. Starcie pieszego z nadjeżdżającym do przejścia dla pieszych na ul. Piłsudskiego przy stacji paliw Statoil Fiatem Brava mogło skończyć się dla przechodzącego przez pasy o wiele tragiczniej. 

Uważaj na pigułkę gwałtu. Zachowaj zdrowy rozsądek i ostrożność. Nie przyjmuj drinków od nieznajomych

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; video/fot: UWAGA! TVN/x-news.

Funkcjonariuszki Zespołu ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Grudziądzu rozpoczęły cykl spotkań z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dotyczących zagrożeń związanych z tzw. pigułką gwałtu. Pod potoczną nazwą „pigułka gwałtu” kryje się szereg substancji psychoaktywnych, z których najczęściej spotyka się ketaminę, flunitrazepam oraz GHB i jego strukturalny analog GBL. 

Wypadek w centrum Grudziądza. Kierująca pojazdem nie udzieliła pierwszeństwa

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Na skrzyżowaniu ulic Focha i Rapackiego kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa - doszło do wypadku. Wczoraj w godzinach porannych, około 9.00 na skrzyżowaniu ulic Focha i Rapackiego w Grudziądzu doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego udzielono jednej osobie pomocy medycznej. 

Rozpoczął się proces uciekinierów z więzienia w Grudziądzu

TVN24/x-news.

Rozpoczął się proces dotyczący brawurowej ucieczki z więzienia w Grudziądzu. Trzej więźniowie przepiłowali kraty, po linach zsunęli się z więziennego muru, a następnie wsiedli do czekającego na nich samochodu. Po trzech dniach obławy zostali złapani w wynajmowanym mieszkaniu w Poznaniu. 

Rozpylony gaz, koktajle mołotowa, atak na jeden z barów na osiedlu Lotnisko. Ewakuacja gości w nocy z piątku na sobotę

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: youtube/policjapomorska.

Do scen niemal jak z filmów akcji doszło w piątkową noc na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. W nocy z piątku na sobotę, między pierwszą a druga godziną pomimo oporu ochrony do lokalu wtargnęła grupka osób, która rozpyliła gaz łzawiący, a następnie wrzuciła tzw. "koktajl mołotowa", który na szczęści nie wybuchł. 

Nie ma litości dla pijanej młodzieży. Straż Miejska znowu interweniuje

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info Straż Miejska, Grudziądz.

Tym razem młodzi urządzili sobie libacje w lesie, gdzie spotkał ich patrol straży miejskiej. Strażnicy Miejscy w trakcie wtorkowego patrolu w Lasku Strzemięcińskim im. ks. Świętopełka zauważyli od strony ulicy Zachodniej grupę osób, która w drewnianej budce spożywała alkohol. 

Ile razy może ulec awarii jeden i ten sam przejazd kolejowy? Okazuje się, że bardzo wiele. Uwaga korki zalecany objazd!

Tomasz Nowak/eSerwis.info.

Ile razy w przeciągu ostatnich lat były problemy z przejazdem kolejowym na ul. Południowej? Na to pytanie trudno udzielić odpowiedzi. Awarie przejazdu kolejowego na ul. Południowej w Grudziądzu to już można by powiedzieć "smutna tradycja". W przeciągu ostatnich lat ulegał on awarii wielokrotnie i to chyba na wszystkie możliwe sposoby. 

Zdaniem Zbigniewa Ziobry kara 8 lat dla gwałciciela z Grudziądza jest zbyt łagodna

Tomasz Nowak/eSerwis.info.

8 lat to zdecydowanie zbyt mało dla Bartosza K., który brutalnie zgwałcił w październiku Grudziądzu 9-letniego chłopca. Zbigniew Ziobro nakazał złożenie apelacji Prokuraturze Okręgowej w Toruniu. Wyrok 8 latpozbawienia wolności za brutalne zgwałcenie w Grudziądzu chłopca dla Bartosza K. zapadł 8 kwietnia.

Trzy osoby ranne w tym 10-miesięczne dziecko. Wypadek na ul. Chełmińskiej

R.Ż/eSerwis.info; info: PSP Toruń; fot: Promo Szpital Grudziądz.

Do groźnego wypadku doszło na ul. Chełmińskiej w Grudziądzu gdzie zderzyły się dwa samochody. Wypadek miał miejsce około 14:00 na ul. Chełmińskiej w miejscu gdzie znajduje się przejście dla pieszych – naprzeciwko wyjazdu ze sklepu Biedronka Zderzeniu legły dwa auta osobowe, a poszkodowane zostały aż 3 osoby w tym kobieta, mężczyzna i 10-miesięczne dziecko. 

W centrum Grudziądza mężczyzna urządził sobie strzelnicę do ruchomych celów - do dzieci. Na szczęście nikt nie ucierpia

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info Straż Miejska, Grudziądz.

We wtorkowy wieczór strażnicy miejscy zostali zatrzymani przez starszego mężczyznę – to co usłyszeli brzmiało jak informacja rodem z filmów grozy. Mężczyzna, który zgłosił się do strażników poinformował ich o bardzo niebezpiecznym zachowaniu innego mężczyzny, który na terenie Gimnazjum nr 6 miał - według podanej informacji - strzelać z broni – tzw. wiatrówki – do dzieci na grudziądzkich plantach. 

12 tys. wylegitymowanych osób, 300 kilogramów nielegalnych śmieci na dzień, 124 interwencje porządkowe dziennie - w Grudziądzu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Kamilla Okleja/eReporter24.pl.

Policja interweniuje w Grudziądzu średnio 57 razy dziennie, dziennie dochodzi do 3 kolizji drogowych, każdego dnia wylegitymowanych jest 138 osób łącznie 12433 osoby, wystawiono 3541 mandatów karnych złapano 50 przestępców prowadzących  pojazdy w stanie nietrzeźwości.

Meżczyźni wyzwali Strażników Miejskich, grozili im zwolnieniem z pracy, szarpali, pluli. Młodszy odpowie za to przed sądem

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: R.Ż/eSerwis.info.

Dwaj niezadowoleni z otrzymanych wezwań za złe parkowanie mężczyźni - ojciec i syn - wyzywali strażników, krzyczeli na nich, używali wulgarnych słów, a jeden z nich przeszedł do rękoczynów, szarpał za mundury, a nawet napluł jednemu z funkcjonariuszy w twarz. Panowie odpowiedzą przed sądem a znieważenie i naruszenie nietykalności.