joomla templates top joomla templates template joomla

Zostawił gotujący się garnek w kuchni i poszedł spać. Obudzili go strażacy, którzy weszli do mieszkania z którego wydobywał się ogień i dym

T.N./eSerwis.info; mapa: google; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

W budynku przy ul. Chełmińskiej z jednego z okien wydobywał się ogień i dym. Strażacy musieli wyważyć drzwi aby wejść do mieszkania W nocy z piątku na sobotę zaniepokojeni mieszkańcy budynku przy ul. Chełmińskiej powiadomili strażaków o wydobywającym się z okna jednego z mieszkań dymu i ognia.

Zaczął się awanturować w sklepie, grożą mu 3 lata więzienia. Miał nie tylko 3 promile alkoholu, ale również narkotyki co wykazała rewizja

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie 23-latek, który awanturował się w jednym ze sklepów na osiedlu Mniszek. Wezwani na miejsce funkcjonariusze Straży Miejskiej znaleźli przy nim również woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna został przekazany Policji. 

Nie ma to jak dzieci. Mieszkaniec Grudziądza zgłosił kradzież pieniędzy z konta jakie posiadał w jednym z banków. Sprawcą miał być jego 20-letni syn

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

W środę 15 listopada, do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przyszedł 54-letni mieszkaniec Grudziądza, który zgłosił kradzież pieniędzy w kwocie 310zł ze swojego konta w jednym z banków. Jako sprawcę kradzieży, pokrzywdzony wskazał swojego 20-letniego syna, gdyż według niego, tylko on miał sposobność by tego dokonać.

Matka nie wierzy, że mąż zabił Esterę R. Mężczyzna nic nie pamięta - "Córka zabrała tajemnice do grobu" - mówi kobieta.

T.W/eSerwis.info; Program "Interwencja"; fot: Archiwum/Policja.

"Zazdrosny był bardzo. Kłócili się często. Dlaczego ty mnie maltretujesz, dlaczego Ja nie mam żadnych romansów, nie mam żadnych kochanków" - mówi matka tragicznie zmarłej Estery w hotelu w Gdyni. Zamordowana była chirurgiem dziecięcym, ona gastrologiem oboje pochodzili z Grudziądza - tak zaczyna się program zrealizowany przez "Interwencję" wyemitowany przez Polsat. 

Włamywacze do sklepu alkoholowego złapani. Grozi im 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży z włamaniem, do jednego ze sklepów na terenie miasta. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Grozi im teraz do 10 lat więzienia. W zeszłym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów z alkoholem na terenie miasta. 

Pijany z dwoma promilami odbijał się od barierek jadąc ulicą. Narobił sporo szkód

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 24-latka, który kierował samochodem. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i spowodował kolizję drogową. W sobotę 12 listopada, ok. godz. 23:45, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał anonimowe zgłoszenie, że ul. Bora Komorowskiego jedzie samochód VW Golf, którego kierowca najprawdopodobniej jest pijany. 

Wandale sporo się natrudzili aby zniszczyć schody na Rządzu prowadzące nad Wisłę. Nie ma pieniędzy na ich naprawę

T.N./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

Schody na osiedlu Rządz, które umożliwiały bezpieczne zejście nad Wisłę zostały zniszczone przez wandali. Jeżeli ktoś widział sprawców apelujemy o przekazanie informacji grudziądzkiej policji, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska zlecił już uporządkowanie tego miejsca. 

Pijany rowerzysta z 2 promilami alkoholu z dwoma zakazami prowadzenia pojazdów złapany kolejny raz przez policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

W Małym Rudniku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna jechał na rowerze, mając prawie 2 promile alkoholu. We wtorek 8 listopada ok. godz. 17:00, w miejscowości Mały Rudnik, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego podjęli do kontroli drogowej rowerzystę. 

Spóźnił się na autobus, aby rozładować napięcie pobił innego mężczyznę odprowadzającego żonę na przystanek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

36 letni mieszkaniec Grudziądza pobił przypadkową osobę. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Policji krótko po zdarzeniu. W poniedziałek 7 listopada Sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy. W minioną sobotę 5 listopada ok. godz. 8:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że na dworcu PKS ktoś zaatakował starszego mężczyznę. 

Groził, że popełni samobójstwo, a następnie uciekł z domu. 14-latka znaleziono na jednym z przystanków autobusowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego grudziądzkiej komendy odnaleźli zaginionego 14-latka. Zaginięcie chłopca zgłosiła jego matka. Chłopiec wyszedł z mieszkania mówiąc, że popełni samobójstwo. Wczoraj 7 listopada, o godz. 21:30 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zadzwoniła kobieta i poinformowała, że jej 14-letni syn o godz. 20:00 wyszedł z mieszkania.