joomla templates top joomla templates template joomla

Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Skarzyńskiego samochód potrącił rowerzystę

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google.

Na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i Skarzyńskiego doszło do potrącenia rowerzysty jadącego przez przejazd rowerowy. Na przejeździe rowerowym samochód skręcający w prawo w ul. Skarżyńskiego z ul. Warszawskiej potrącił rowerzystę przejeżdżającego przez przejazd rowerowy cyklistę. 

Sąd rodzinny zajmie się nieletnim pijanym rowerzystą ze złamaną nogą

Tomasz Nowak/eSerwis.info; foto: google.pl.

Jadący ul. Miłolesną 15-letni chłopak - według ustaleń policji -będący pod wpływem alkoholu przewrócił się na rowerze i złamał nogę. Z miejsca wypadku lub upadku zabrało go pogotowie, które przetransportowało nieletniego do szpitala -  okazało się, że konieczna jest pomoc lekarska. 

Straż Miejska nie daje rady? Będzie więcej policjantów wieczorami i w nocy, miasto dało dodatkowe pieniądze

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eReporter24.pl.

Prezydent Grudziądza zawarł porozumienie z Komendantem Miejskim Policji w Grudziądzu w ramach którego w okresie letnim będzie więcej patroli na ulicach Starego Miasta i grudziądzkich osiedlach. Miasto przekazało policji na dodatkowe patrole 50 tys. złotych, które w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku wzmocnią siły porządkowe w Grudziądzu. 

Wyciek paliwa w aucie. Interweniowała straż pożarna

R.Ż/eSerwis.info.

Do samochodu stojącego przy ul. Sujkowskiego, z którego wyciekało prawdopodobnie paliwo wezwano strażaków. Na miejscu pojawiły się dwie jednostki straży pożarnej. Wyciek okazała się niegroźny i auto odprowadzono na pobliski parking.

Kradli ławki, aby mieć pieniądze na leki dla chorej babci?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Nietypowe powody kierowały dwoma grudziądzanami, którzy ukradli ławki z terenu jednego z grudziądzkich hoteli. Mężczyźni kradli bo potrzebowali pieniędzy "dla chorej babci na leki". Dwaj mężczyźni w wieku 17 i 24 lat 18 kwietnia dokonali kradzieży dwóch ławek z terenu jednego z hoteli na terenie Grudziądza. 

Jedna osoba w szpitalu po zawaleniu się dachu w kamienicy przy ul. Pruszyńskiego

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/mapka: google.pl.

W budynku przy ul. Pruszyńskiego doszło do katastrofy budowlanej. Zawalił się dach raniąc jedną osobę. Jedna osoba została ranna w katastrofie budowlanej do, której doszło przy ul. Pruszyńskiego 11 w poniedziałek 23 maja. Dach w dwupiętrowym wielorodzinnym budynku mieszkalnym zawalił się około godziny 18.00. 

Pożar baru na ulicy Paderewskiego. Jedna osoba nie żyje

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot-nad: Adam Szczepański/eReporter24.pl.


Do pożaru doszło na rondzie przy skrzyżowaniu ulicy Paderewskiego i Poniatowskiego. Jedna osoba reanimowana. Do pożaru doszło w jedno kondygnacyjnym budynku będącym przybudówką stojącej przy ulicy kamieni na rondzie Fieldorfa, na zbiegu ulic Paderewskiego i Poniatowskiego. 

Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut w Białym Borze pod Grudziądzem

Tomasz Nowak/eSerwis.info.

Dwa auta osobowe uległy zderzeniu w Białym Borze pod Grudziądzem. Trzy osoby ranne do bilans zderzenia dwóch samochodów w Białym Borze niedaleko fabryki świeczek. Do wypadku doszło przed godziną 15.00, Obaj kierowcy zostali ranny i jeden pasażerów. Wypadek zablokował drogę. 

Pieszy dosłownie odbił się od pojazdu na przejściu dla pieszych. Miał dużo szczęścia

R.Ż/eSerwis.info; info : Komenda Policji, Grudziadz.

W środę doszło w Grudziądz przy ul. Piłsudskiego do wypadku drogowego na przejściu dla pieszych. Pieszy w tym wypadku miał dużo szczęścia. Starcie pieszego z nadjeżdżającym do przejścia dla pieszych na ul. Piłsudskiego przy stacji paliw Statoil Fiatem Brava mogło skończyć się dla przechodzącego przez pasy o wiele tragiczniej. 

Uważaj na pigułkę gwałtu. Zachowaj zdrowy rozsądek i ostrożność. Nie przyjmuj drinków od nieznajomych

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; video/fot: UWAGA! TVN/x-news.

Funkcjonariuszki Zespołu ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Grudziądzu rozpoczęły cykl spotkań z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dotyczących zagrożeń związanych z tzw. pigułką gwałtu. Pod potoczną nazwą „pigułka gwałtu” kryje się szereg substancji psychoaktywnych, z których najczęściej spotyka się ketaminę, flunitrazepam oraz GHB i jego strukturalny analog GBL. 

Wypadek w centrum Grudziądza. Kierująca pojazdem nie udzieliła pierwszeństwa

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Na skrzyżowaniu ulic Focha i Rapackiego kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa - doszło do wypadku. Wczoraj w godzinach porannych, około 9.00 na skrzyżowaniu ulic Focha i Rapackiego w Grudziądzu doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego udzielono jednej osobie pomocy medycznej.