joomla templates top joomla templates template joomla

Wyjechał na wakacje zapomniał zamknąć mieszkania. Po powrocie brakowało w nim kilku rzeczy ..

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Wyjechał na wakacje i nie zamknął mieszkania. Po powrocie brakowało w nim kilku rzeczy .. Jeden z mieszkańców Grudziądza po prostu nie zamknął swojego mieszkania i …. pojechał na urlop. Po miesiącu , kiedy wrócił okazało się , że w mieszkaniu brakuje złotej biżuterii i telewizora. 

"Binladen" powrócił z leczenia. Czy nie sprawia już zagrożenia?

R.Ż/eSerwis.info; mapa: google.

O "Binladenie", który od miesięcy, a nawet od kilku lat terroryzuje mieszkańców osiedla Tarpno pisaliśmy w czerwcu. Mężczyzna powrócił z leczenia. Pytanie czy nie sprawia już zagrożenia dla mieszkańców. Wspomniany mężczyzna po serii spektakularnych "akcji" na pewien czas udał się na leczenie do specjalistycznego ośrodka, teraz ponownie powraca. 

Kolejny pożar w Grudziądzu. Ewakuowanej kobiety nie udało się uratować. Zmarła

T.N./eSerwis.info; info/foto: PSP, Grudziądz, mapa: google.

W nocy z wtorku na środę doszło do kolejnego pożaru. Tym razem ewakuowana przez strażaków z mieszkania kobieta zmarła. W pożarze, który wybuchł przy ul. Czerwonodwornej w Grudziądzu doszło do tragedii. Przybyłe na miejsce jednostki Państwowej Straży Pożarnej zastały Patrol Policji przed mieszkaniem z którego wydobywał się dym. 

"Wesołe" nastolatki w tramwaju spożywały alkohol, paliły papierosy, zaczepiały pasażerów. Strażnik po służbie zwrócił im uwagę

T.N./eSerwis.info; info Straż Miejska, Grudziądz; foto: Agencja/eReporter24.pl.

Grudziądzkimi tramwajami podróżują różne osoby, szczególnie w weekendowe dni i wieczory dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. W sobotę, 30 lipca, ok. godz. 20.50 strażnik miejski będący po służbie interweniował w tramwaju jadącym ulicą Chełmińską w stronę osiedla Rządz. 

Zeszłej nocy płonęły auta zaparkowane na osiedlu Lotnisko

T.N./eSerwis.info; video/foto/archiwum: Agencja/eReporter24.pl, mapa: google;.

Dokładnie o północy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru samochodów na ul. Centum Wykształcenia Kawalerii na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. Spłonęły dwa auta, a jedno zostało nadpalone. Pożar do którego doszło na parkingu przy ul. CWK.

W nocy ukradkiem przenosił woreczki marihuany. Wpadł niespodziewanie na policjantów

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Grudziądz.

30 letni mieszkaniec Grudziądza odpowie przed sądem za posiadanie środków narkotykowych. Kryminalni znaleźli przy nim 13 woreczków z marihuaną. 30 letni grudziądzanin nie spodziewał się w środku nocy , na pustej ulicy spotkania z policjantami. A jednak. Na jednej z grudziądzkich osiedli mieszkaniowych kryminalni około godziny 3 w nocy zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę. 

Pożar na ul. Kwiatowej. Właściciel spalonego mieszkania w szpitalu, 8 osób ewakuowanych

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru , do którego doszło w nocy, 31 lipca na ulicy Kwiatowej w Grudziądzu. Około godziny 2 w nocy , 31 lipca na ulicy Kwiatowej w Grudziądzu doszło do pożaru jednego z mieszkań. Poparzeń doznał właściciel mieszkania , 41 letni mężczyzna .Przebywa on w szpitalu. 

Samobójstwo ciężarnej kobiety w Zakładzie Karnym nr 1 w Grudziądzu

T.N/eSerwis.info; fot: Archiwum/tvn24/x-news.

Do przykrego zdarzenia doszło w Zakładzie Karnym nr 1 w Grudziądzu. Ciężarna kobieta powiesiła się na prześcieradle. Jak podała Gazeta Pomorska 25-letnią kobietę znajdującą się w Zakładzie Karnym nr 1 w Grudziądzu odnaleziono wiszącą na - "prześcieradle w kąciku sanitarnym znajdującym się w celi" - informuje Gazeta. Mimo prób reanimacji nie udało się uratować kobiety. 

Mieszkaniec kamienicy na Starym Mieście kradł prąd. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

Grudziądzcy policjanci ustalają dane osoby korzystającej z energii elektrycznej z pominięciem licznika. Zakład energetyczny oszacuje swoje starty, a osoba ta odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Kodeks karny za kradzież prądu przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Cudem uniknęli śmierci. Mercedes wpadł w poślizg na A1

Tomasz Nowak/eSerwis.info, PSP w Grudziądzu/Kołtacki Piotr.

W czwartek 28.07 ok. godz. 0:35 doszło do zdarzenia drogowego na autostradzie A1 na setnym kilometrze w kierunku Gdańska. Dowódca akcji po przybyciu na miejsce zdarzenia zastał samochód osobowy Mercedes, stojący w poprzek drogi na obu pasach ruchu autostrady, po uderzeniu w barierę energochłonną. 

Cysterna przewożąca 4 tony propanu butanu zderzyła się z samochodem osobowym

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/foto: Straż Pożarna, Grudziądz/Piotr Kotłacki.

Czwartkowy poranek nieszczęśliwie rozpoczął się dla kierowców biorących udział w zderzeniu ciągnika z Volkswagenem. Około godz. 9.00 w czwartek doszło do zderzenia - na skrzyżowaniu ul. Szosy Toruńskiej i ul. Jeziornej - zderzenia samochodu osobowego Volkswagen z ciągnikiem siodłowego z naczepą – cysterną. 

Kradł zabawki w markecie, wpadł z narkotykami w kieszeni!

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 30 latka z narkotykami. Mężczyzna posiadał przy sobie wagę elektroniczną, torebki z suszem roślinnym oraz beżowym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana oraz heroina.

Pomyliły mu się strony jezdni. Był tak pijany, że poczuł się jak na "Wyspach" z lewostronnym ruchem

info: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci Posterunku Policji w Radzyniu Chełmińskim zatrzymali pijanego kierowcę. 53 letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego jechał samochodem lewą stroną jezdni. Okazało się, że w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Wczoraj (20.07.2016r) w miejscowości Gruta policjanci Posterunku Policji z Radzynia Chełmińskiego zauważyli samochód osobowy, poruszający się... lewą stroną jezdni. 

Grudziądzcy policjanci obchodzili swoje święto w Marinie

info: Komenda Policji, Grudziądz.

54 policjantów mianowanych na wyższe stopnie policyjne, trzy osoby wyróżnione brązową odznaką Zasłużony Policjant, kwiaty, życzenia, gratulacje i podziękowania za uczciwą służbę ,- tak wyglądało tegoroczne Święto Policji w grudziądzkiej Marinie. 14 lipca w grudziądzkiej Marinie odbyły się obchody Święta Policji. 

Pościg dbającego o porządek obywatela za wandalami. Musieli posprzątać szkło z rozbitych butelek

info: Straż Miejska; Grudziądz.

We wtorek, 12 lipca, ok. godz. 14.20 przypadkowy mężczyzna był świadkiem, jak grupa nieletnich rozbija szklane butelki na ulicy. Ruszył ich śladem i wezwał Straż Miejską. Do zdarzenia doszło na ulicy Tysiąclecia. Grupa nieletnich – trzy dziewczęta i dwóch chłopców – wyszła z terenu Szkoły Podstawowej nr 16 i rozbiła na jezdni szklane butelki.