joomla templates top joomla templates template joomla

Groził żonie i swoim dzieciom. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Grudziądz.

Groził żonie i swoim dzieciom. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie Grudziądzcy policjanci doprowadzili do Sądu mężczyznę. Podejrzany jest o stosowanie gróźb karalnych wobec żony i dzieci. W  piątek grudziądzcy policjanci doprowadzili do Sądu zatrzymanego 43 letniego mężczyznę. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Mężczyzna wjechał pod jadący ulicą Chełmińską tramwaj

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na przejeździe dla rowerów przy ulicy Kraszewskiego-Chełmińska. Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj /17 sierpnia/ około godziny 13:00 przy rogu ulic Kraszewskiego i Chełmińskiej. 

Przekroczyli prędkość zabrano im prawo jazdy. Trzy osoby straciły uprawnienia w jednym dniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

W ciągu jednej służby policjanci ruchu drogowego KMP Grudziądz zatrzymali 3 kierujących, którzy jechali powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Wszystkim zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. W sobotę (13.08.2016) trzem mieszkańcom powiatu grudziądzkiego zostało zatrzymane prawo jazdy za kierowanie pojazdem powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. 

Odwiedził Grudziądz na kilka dni. Na przejściu dla pieszych spotkał znajomych policjantów. Posiedzi rok w więzieniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

Zatrzymany wczoraj przez policjantów kryminalnych 28 letni mężczyzna już przebywa w zakładzie karnym. Poszukiwany był trzema listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności. 28 letni mężczyzna poszukiwany był od października zeszłego roku trzema listami gończymi wydanymi przez sąd. Nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kierowca "skosił" latarnię i wylądował na przeciwległym pasie Trasy Średnicowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl; mapa: google.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek wieczorem na Trasie Średnicowej na odcinku ul. Jana Pawła II w pobliżu zjazdu na ul. Łyskowskiego. Samochód marki skoda octavia, którym podróżowało troje dorosłych i dzieci w wieku 6 i 4 lata, uderzył w latarnie, a następnie przejechał przez barierki ochronne, a następnie wbił się na równolegle biegnący w przeciwną stronę pas ruchu.

W sobotę doszło aż do trzech wypadków drogowych w Grudziądzu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do trzech wypadków drogowych na ulicach Grudziądza. Trzy osoby przebywają w szpitalu. Życiu ich nie zagraża niebezpieczeństwo. Do trzech wypadków doszło w sobotę 6 sierpnia. 

Wyjechał na wakacje zapomniał zamknąć mieszkania. Po powrocie brakowało w nim kilku rzeczy ..

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Wyjechał na wakacje i nie zamknął mieszkania. Po powrocie brakowało w nim kilku rzeczy .. Jeden z mieszkańców Grudziądza po prostu nie zamknął swojego mieszkania i …. pojechał na urlop. Po miesiącu , kiedy wrócił okazało się , że w mieszkaniu brakuje złotej biżuterii i telewizora. 

"Binladen" powrócił z leczenia. Czy nie sprawia już zagrożenia?

R.Ż/eSerwis.info; mapa: google.

O "Binladenie", który od miesięcy, a nawet od kilku lat terroryzuje mieszkańców osiedla Tarpno pisaliśmy w czerwcu. Mężczyzna powrócił z leczenia. Pytanie czy nie sprawia już zagrożenia dla mieszkańców. Wspomniany mężczyzna po serii spektakularnych "akcji" na pewien czas udał się na leczenie do specjalistycznego ośrodka, teraz ponownie powraca. 

Kolejny pożar w Grudziądzu. Ewakuowanej kobiety nie udało się uratować. Zmarła

T.N./eSerwis.info; info/foto: PSP, Grudziądz, mapa: google.

W nocy z wtorku na środę doszło do kolejnego pożaru. Tym razem ewakuowana przez strażaków z mieszkania kobieta zmarła. W pożarze, który wybuchł przy ul. Czerwonodwornej w Grudziądzu doszło do tragedii. Przybyłe na miejsce jednostki Państwowej Straży Pożarnej zastały Patrol Policji przed mieszkaniem z którego wydobywał się dym. 

"Wesołe" nastolatki w tramwaju spożywały alkohol, paliły papierosy, zaczepiały pasażerów. Strażnik po służbie zwrócił im uwagę

T.N./eSerwis.info; info Straż Miejska, Grudziądz; foto: Agencja/eReporter24.pl.

Grudziądzkimi tramwajami podróżują różne osoby, szczególnie w weekendowe dni i wieczory dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. W sobotę, 30 lipca, ok. godz. 20.50 strażnik miejski będący po służbie interweniował w tramwaju jadącym ulicą Chełmińską w stronę osiedla Rządz.