joomla templates top joomla templates template joomla

Trzymał w domu duży zapas tytoniu bez akcyzy. Grozi mu solidna grzywna

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą dokonali przeszukania jednego z mieszkań na ul. Kościuszki, w wyniku czego znaleźli tytoń bez polskich znaków akcyzy. W poniedziałek 19 września policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w Grudziądzu ustalili, że w jednym z mieszkań na ul. Kościuszki może znajdować się tytoń bez polskich znaków akcyzy. 

Grudziądz bije rekordy zgłoszeń na Krajowej Mapie Bezpieczeństwa. Czy to powinno dziwić?

R.Ż/eSerwis.info.

Bydgoszcz 88, Toruń 69, Włocławek 87, a Grudziądz ma 102 zgłoszenia na chwilę obecną ,za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zaledwie kilka dni funkcjonowania Mapy Zagrożeń spowodowało, że Grudziądza stał się liderem nie tylko w swojej kategorie, ale prześcignął nawet takie miasta jak Toruń, a nawet ponad trzykrotnie większą Bydgoszcz. 

Handel wymienny. Wyłudzone od operatorów telefony, tablety wymieniał na narkotyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

Policjanci zatrzymali 24 latka, który wyłudzał od operatorów sieci komórkowych sprzęt elektroniczny. Wyłudzone rzeczy sprzedawał innemu mieszkańcowi Grudziądza za narkotyki. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. W środę 14 wrzesnia policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą grudziądzkiej komendy zatrzymali mężczyznę, który wyłudzał od operatorów sieci komórkowych telefony komórkowe i tablety. 

Mężczyzna, który groził córce i żonie śmiercią spędzi 3 miesiące w areszcie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz.

We wtorek 13 października ok. godz. 15:50 policjanci zostali wezwani na ul. Moniuszki, gdzie podczas kłótni małżeńskiej miało dojść do uszkodzenia ciała kobiety biorącej w niej udział. Na miejscu, przed klatką schodową patrol policji zastał 45 letnią kobietę oraz jej 15 letnią córkę. 

Zadał żonie dwa uderzenia nożem w twarz. Groził jej pozbawieniem życia

info: Prokuratura Grudziądz, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Do zdarzenia stanowiącego przedmiot śledztwa doszło w dniu 13 września 2016 roku około godziny 16:00 na jednym z osiedli mieszkaniowych w Grudziądzu. Podejrzany 48-letni Piotr D. wszczął awanturę, w trakcie której groził swojej żonie pozbawieniem życia i używał wobec niej przemocy, a następnie zadał pokrzywdzonej dwa uderzenia nożem w okolice twarzy. 

Wandal wybił szyby w sklepie na terenie osiedla Tarpno. Grozi mu do 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: gogole.

22 letni mieszkaniec Grudziądza wybił dwie szyby w jednym ze sklepów na terenie miasta i dokonał uszkodzenia jego elewacji. Policjantom już znane są jego personalia. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut. w niedzielę 11 września ok. godz. 11:00 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna wybił dwie szyby i uszkodził elewację w jednym ze sklepów na osiedlu Tarpno. 

Już 146 pijanych kierowców w Grudziądzu. Licznik niestety powiększył się o kolejnego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

To już niestety 146 kierujący w tym roku, który odpowie za kierowanie samochodem po pijanemu na terenie Grudziądza i powiatu grudziądzkiego. Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło podczas minionego weekendu. 

Policyjny pościg ulicami Grudziądza. Kierowca "rozpłynął się" na os. Lotnisko. Nie udało się go złapać

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl.

Dwa radiowozy ścigały dzisiaj ulicami Grudziądza uciekającą skodę rapid, która nie zatrzymała się do rutynowej kontroli. Kierowca nie zatrzymał się do rutynowej kontroli policyjnej w okolicach ul. Gdyńskiej. Powodów takiego zachowania możemy się tylko domyślać ponieważ kierowca zamiast stanąć przyspieszył i oddalił się z miejsca kontroli. 

Prawdziwe delirium. Kierowcy pomyliły się strzałki, myślał że skręca do Gdańska. Miał 3,5 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz, mapa: google.

Policjanci z Grudziądza zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna uderzył w barierki ochronne przy zjeździe z autostrady A1 do Grudziądza. W środę 7 września dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że ok. godz. 20:25 doszło do kolizji na zjeździe z autostrady A1 przy węźle Grudziądz.

Konwojent ukradł pieniądze. Za 7600 zł grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: youtube/Polska Policja.

Kryminalni z grudziądzkiej komendy zatrzymali 32 letniego pracownika firmy ochroniarskiej, który dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 7600zł. Do zdarzenia doszło z zeszłym tygodniu podczas przewożenia pieniędzy z jednej z ajencji do banku. We wtorek 30 sierpnia grudziądzcy kryminalni zatrzymali konwojenta, który w dniu 22.08.2016 dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 7600zł. 

Płonący mężczyzna w kamienicy na ul. Focha. Jego odzież tliła się na nim

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz.

W środę 31 sierpnia grudziądzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przy ul. Focha. Okazało się, że przebywający w budynku mężczyzna uległ nadpaleniu. W środę około godziny 9 doszło do pożaru na klatce schodowej kamienicy przy ulicy Focha. Po przyjeździe strażacy zastali mężczyznę – lokatora mieszkania - na którym tliła się odzież. 

Mężczyzna przewieziony do szpitala po zderzeniu dwóch aut na rondzie Dmowskiego

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz.

W środę doszło do kolizji drogowej na Rondzie Dmowskiego przy hipermarkecie Auchan. Mężczyzna trafił do szpitala, trzy kobiety nie odniosły obrażeń. Dwa auta osobowe Citroena Berlingo i Audi A4 zderzyły się na rondzie Dmowskiego przy hipermarkecie Auchan. Kolizja drogowa miała miejsce około godziny. 13.40. 

Chciał skręcić ale mu nie wyszło i uderzył w znak drogowy, a ten przewrócił się na samochód. Miał 1,5 promila alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google.

Na ul. Dywizjonu 303 doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że sprawcą był 32 letni mieszkaniec Grudziądza. Badanie wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W czwartek - 25 sierpnia - ok. godz. 19:40 na ul. Dywizjonu 303 w Grudziądzu doszło do kolizji drogowej.