joomla templates top joomla templates template joomla

Jesienna aura daje znać o sobie. Kobieta zaniepokoiła się wpisem znajomego mężczyzny. Kiedy przyjechała do niego policja groził, że popełni samobójstwo

info: Komenda Policji, Grudziądz.

To była błyskawiczna akcja policjantów ze Świecia i Grudziądza. Dzięki ich interwencji nie doszło do tragedii i udało się uratować 38-letniego mężczyznę. We wtorek 24 października z oficerem dyżurnym grudziądzkiej jednostki skontaktowała się kobieta, która zaniepokoiła się wpisem swojego znajomego na jednym z portali społecznościowym. 

Stwierdzono nieprawidłowości w co trzecim skontrolowanym sklepie dotyczące sprzedaży alkoholu i tytoniu. Czas na pornografię?

info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl.

W dniach 25 września – 13 października br. Straż Miejska w Grudziądzu przeprowadziła akcję kontroli sklepów pod kątem sprawdzenia wywieszenia w widocznym miejscu tabliczek informujących o szkodliwości spożywania alkoholu oraz o zakazie sprzedaży wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych i pojemników zapasowych osobom do lat 18. 

Był poszukiwany przez sąd za brak biletu MZK. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nim również narkotyki i nielegalny tytoń. Trafił do aresztu na miesiąc

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; foto: Archiwum/eReporter24.pl.

Policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej jednostki zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie środków narkotycznych. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli prawie 10 gramów narkotyków, krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy oraz…

Policjanci wystawili w ostatnim kwartale 13 tys. mandatów, straż miejska 12 tys. Ale ogólnie w Grudziądzu jest coraz bezpieczniej?

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot/video: Agencja/eReporter24.pl.

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski spotkał się dziś, tj. 11 października z Komendantem Policji Dariuszem Knoffem, Straży Miejskiej Janem Przeczewskim, zastępcą Komendanta Straży Pożarnej Dariuszem Sengerskim oraz Naczelnikiem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Rafałem Cywińskim, by podsumować działania służ mundurowych w ciągu III kwartałów 2017 r. 

Tak się zmęczył kolizją, którą spowodował w Świekocinie, że poszedł sie wyspać. Wcześniej zakleił sobie rany taśmą klejącą

Agencja Informacyjna eReporter24.pl.

Policjanci grudziądzkiej komendy zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego, który w miejscowości Świerkocin spowodował kolizję drogową wjeżdżając samochodem osobowym do rowu, po czym… poszedł do domu się wyspać. Funkcjonariusze trafili do jego miejsca zamieszkania po śladach krwi prowadzących od rozbitego auta do drzwi posesji.