joomla templates top joomla templates template joomla

Bójka w tramwaju w pobliżu Centrum Alfa w Grudziądzu. Do głośnej młodzieży „przyczepił się" jeden z pasażerów, doszło do rękoczynów

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do bijatyki doszło w tramwaju w okolicach Centrum Alfa w Grudziądzu. Do grupki młodych osób odezwał się mężczyzna najwyraźniej niezadowolony z głośniejszej rozmowy. Doszło do rękoczynów, które jednak przerwali inni pasażerowie. 
 
Do nieprzyjemnej dla podróżujących tramwajem sytuacji doszło w piątek w okolicach przystanku przy Centrum Alfa w Grudziądzu. Niektórzy pasażerowie poczuli się zagrożeni trudnym do przewidzenia rozwojem sytuacji.
 
Z relacji pasażerów wynika, że mężczyzna - prawdopodobnie nietrzeźwy - zwrócił uwagę zachowującej się nieco głośniej młodzieży, która podróżowała tym samym tramwajem. Emocje zrobił swoje z obu stron. Doszło do rękoczynów, które przerwali inni podróżni uspokajając atmosferę. 
 
Na kolejnych przystankach zawadiacy wysiedli z tramwaju. Kierowca prawdopodobnie nie zauważył nawet zajścia, które miało miejsce przy dużym tłoku w tylnej części pojazdu. 
 
 
W Grudziądzkich tramwajach niestety często dochodzi do różnego typu nieprzyjemnych sytuacji o czym informowali nas już mieszkańcy wielokrotnie. Podróżujące osoby nietrzeźwe, popijające piwo w tramwaju, a często nawet mocniejszy alkohol i brak reakcji. Niestety w szczególności kobiety z dziećmi często czują się niepewnie nie będąc pewnymi czy niespodziewanie jakaś butelka nie „wyląduje” w pobliżu rzucona przez kogoś - co wcale nie takim rzadkim przypadkiem.
 
Sprawę zgłoszono policji. Można mieć nadzieję, że dzięki monitoringowi sprawa zostanie odpowiednio rozpoznana.