joomla templates top joomla templates template joomla

Ustalono rodzinę dziecka pozostawionego przy sklepie z alkoholem. Poszli do sklepu, zapomnieli o dziecku?

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Jakie były intencje opiekunów, którzy pozostawili późnym wieczorem w niedzielę dziecko przy sklepie z alkoholem na Al. 23 Stycznia próbują ustalić policjanci. Dziecko znajduje się aktualnie w domu dziecka. 
 
Wieczorem w niedzielę przy sklepie alkoholowym na Al. 23 Stycznia w Grudziądzu przechodnie zauważyli stojący wózek, w którym znajdowało się dziecko. Powiadomiono policjantów, którzy zajęli się chłopcem. 
 
 
 
Czy było to świadome porzucenie, czy przyczyny pozostawienia dziecka były inne ustala policja.
 
W momencie znalezienia chłopiec był ubrany w czerwoną, pikowaną kurtkę, na którą ubrany miał granatowy bezrękawnik, z kapturem, niebisko-zielone sportowe butki i szare, dresowe spodnie.
 
 
Chłopiec w momencie odnalezienie goznajdował się w wózku dziecięcym typu spacerówka, koloru fioletowego, w kratkę. Stelaż wózka jest koloru granatowego, z żółtymi elementami.
 
Udało się ustalić kto jest rodziną dziecka dzięki informacji osób, które poinformowały o tym policję. 
 
Matka chłopca jest nadal poszukiwana nie było jej pod wskazanym adresem. Natomiast udało się skontaktować z dalszą rodziną chłopca, który zostanie pod opieką w domu dziecka do czasu dezycji sądu rodzinnego.
 
 
 

Komentarze  

0 # Karola 2017-07-17 18:18
A co kogo intetesuje kolor wózka! Tani szmatławiec. Może wreszcie ktoś zainteresowałby sié faktycznie losem dzieci, edukacją, stanem zdrowia, a nie kupowaniem głosów. ( Chleb i igrzyska wiemy jak to się kończy)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Monika 2017-07-18 09:27
A ja powiem tak -sądy bo im tak łatwiej zajmują się rodzinami gdzie kurator nie jest potrzebny wszystko na pokaz.Tam gdzie powinni być ich nie ma.Zatrudniają kuratorów bez doświadczenia do Nastolatków ,których dzieci mają kilka lat co może wiedzieć taka mamusia o problemach 17latki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować