joomla templates top joomla templates template joomla

Był poszukiwany przez sąd za brak biletu MZK. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nim również narkotyki i nielegalny tytoń. Trafił do aresztu na miesiąc

włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej jednostki zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie środków narkotycznych. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli prawie 10 gramów narkotyków, krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy oraz… poszukiwanego.
 
W czwartek 12 października krótko przed godz. 11:00 policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej komendy pojechali do mieszkania 29-letniego grudziądzanina. 
 
 
 
Funkcjonariusze mieli swoje przypuszczenia, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki narkotyczne. 29-latek otworzył drzwi, lecz gdy zorientował się, że na klatce stoją policjanci, usiłował je jeszcze przed nimi bezskutecznie zamknąć.
 
Kryminalni weszli do mieszkania, gdzie znaleźli 7 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. 29-latek miał również przy sobie woreczki strunowe z podejrzanymi substancjami.
 
Wstępne badania wykazały, że są to haszysz i amfetamina o łącznej wadze prawie 10 gramów. Ponadto w trakcie przeszukania mieszkania w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli innego mężczyznę. Po wylegitymowaniu go, okazał się nim 40-letni grudziądzanin poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu za szalbierstwo. 
 
40-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy miesiąc. 29-latek, u którego przebywał poszukiwany, trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś zostanie przesłuchany w charakterze podejrzanego.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież