joomla templates top joomla templates template joomla

Czego to ludzie nie wyrzucają. Porzucone na uboczu, na terenach zalesionych fotele, telewizory. Trwa akcja sprzątania Grudziądza

info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Trwa akcja sprzątania miasta. Trzeci już raz w tym roku dzięki współpracy Straży Miejskiej i Zakładu Karnego nr 1 w Grudziądzu udało się posprzątać tereny, na których panował nieporządek.
 
 
Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę, 13 kwietnia. W ciągu kilku godzin strażnicy miejscy wraz z osadzonymi z Zakładu Karnego nr 1 uprzątnęli teren wokół trzech ulic: Kosynierów Gdyńskich, Dąbrowskiego oraz Łyskowskiego. Tradycyjnie uzbierało się sporo odpadów, które zostały umieszczone w kontenerach oraz workach.
 
 
Przypomnijmy, że na podstawie regulaminu utrzymania czystości porządku na terenie miasta uchwalonego przez Radę Miejską Grudziądza, właściciele nieruchomości znajdujących się na terenie gminy - miasto Grudziądz zapewniają utrzymanie czystości i porządku na częściach nieruchomości służących do użytku publicznego, w tym chodników położonych wzdłuż nieruchomości, bezpośrednio przy granicy nieruchomości, poprzez uprzątanie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń. Za niewywiązywanie się z tych obowiązków grozi mandat w wysokości do 500 złotych.