joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie w miejscowości Kłódka pod Grudziądzem. Cztery osoby trafiły do szpitala. Na miejscu rozlana była substancja ropopochodna

włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W miejscowości Kłódka koło Grudziądza doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Kierujący pojazdem Mercedes Sprinter na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.
 
W środę 25 października ok. godziny 14:30 w miejscowości Kłódka koło Grudziądza doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. 
 
 
 
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego grudziądzkiej komendy wynika, że 21-letni kierujący Mercedesem Sprinter, który poruszał się drogą krajową K 19 z kierunku Łasina, w miejscowości Kłódka na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem VW Passat, który jechał w przeciwnym kierunku.
 
 
- Policjanci ustalili, że na jezdni w miejscu zdarzenia rozlana była substancja ropopochodna -
 
W skutek wypadku cztery osoby zostały przewiezione przez karetkę do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.  
 
W wyniku zdarzenia przez ponad trzy godziny przejazd drogą krajową był zablokowany, funkcjonariusze kierowali ruchem i wyznaczyli objazdy przez ościenne miejscowości. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież