joomla templates top joomla templates template joomla

Daniel nie mógł samodzielnie się uwolnić i nie miał już siły walczyć, zwierzę szarpało się i było wycieńczone. Siatka ogrodzenia oplatała głowę i poroże, była owinięta wokół szyi. Policjanci uratowali zwierzaka

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W wielkanocną niedzielę policjanci z Grudziądza interweniowali w dość niecodziennej sytuacji. Funkcjonariusze uwolnili daniela, który utkwił w siatce ogrodzeniowej i nie mógł się wydostać. Uwięzione zwierzę zauważyła kobieta, która zaalarmowała policjantów.
 
 
W niedzielę 21 kwietnia policjanci z Grudziądza otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Magazynowej w siatce ogrodzeniowej utkwił daniel, który nie może się wydostać. Policjantów zaalarmowała rowerzystka, która zauważyła uwięzione zwierzę.
 
 
Dyżurny  jednostki na miejsce skierował patrol. Policjanci przy drodze zastali szarpiące się i wycieńczone już zwierzę, które wpadło w ogrodzenie. Siatka ogrodzenia oplatała głowę i poroże oraz była owinięta wokół szyi. 
 
 
 
Daniel nie mógł samodzielnie się uwolnić i nie miał już siły żeby walczyć. Mundurowi dla własnego bezpieczeństwa przytrzymali zwierzę, żeby uniknąć kopnięcia i jednocześnie rozplątali go z siatki. Daniel po kilkunastu sekundach był już wolny.