joomla templates top joomla templates template joomla

Czy mieszkańców Grudziądza nie interesuje ich własne bezpieczeństwo? "Aż" 30 osób przybyło na debatę. Z tego połowa to radni lub organizatorzy

R.Ż/eSerwis.info; info Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Czy mieszkańcy Grudziądza są zainteresowani swoim własnym bezpieczeństwem, bezpieczeństwem najbliższych i rodzin? Na debacie zorganizowanej przez grudziądzką policję zjawiło się zaledwie kilku mieszkańców, większość stanowili radni i organizatorzy, którzy spotykają się w podobnym gronie stosunkowo często np: na posiedzeniach Komisji Bezpeiczeństwa, czy sesjach Rady Miejskiej. 
 
We wtorek w spotkaniu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ”, zorganizowana przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu wzięło udział łącznie 30 osób. 
 
 
 
Przewodnim tematem spotkania był problem spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych na ul. Droga Łąkowa oraz dewastacja mienia, jednak lokalna społeczność, która pojawiła się bardzo licznie, poruszyła również inne istotne dla nich kwestie, takie jak zmiana organizacji ruchu, żebractwo, czy bezdomność.
 
Zaproszeni goście, zarządcy nieruchomości, przedstawiciel Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, radni oraz policjanci po kolei zabierali głos i odpowiadali na kierowane do nich pytania.
 
Podczas debaty zaprezentowana została również Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, która wzbudziła spore zainteresowanie zebranych. Mieszkańcy mogli na żywo zobaczyć jak działa aplikacja, a po wspólnym wytypowaniu zagrożenia, nanieść je na Mapę.
 
 
 

Komentarze  

+1 # mieszkaniec 2017-05-23 12:58
w końcu mieszkańcy byli czy nie byli...
nagłówek krzyczy że mieszkańcy się nie interesują a w tekście że
"jednak lokalna społeczność, która pojawiła się bardzo licznie,
poruszyła również inne istotne dla nich kwestie, takie jak zmiana
organizacji ruchu, żebractwo, czy bezdomność" hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Irek 2017-05-23 22:23
to chyba trzeba by w "" wziaść :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # K 2017-05-17 21:11
Ciekawe do ilu osób dotarła informacja o debacie i w jakich godzinach się odbywała. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeśli taka forma przekazu nie działa, to jest wiele innych :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Irena 2017-05-17 17:16
Ludzie się boją, albo zakładają że policja jest neiskuteczna i tyle. Zamaist debatować w teren na nogach anie samochodmi powinni policjanci wyjśc jak to było kiedyś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Mateusz 2017-05-17 16:10
O której była debata?
Znając życie w godzinach, w których wszyscy normalni ludzie pracują...a później artykuł pt. "aż 30 osób" - wielkie zdziwienie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować