joomla templates top joomla templates template joomla

Przyszedł się "odhaczyć" na komendę w ramach nadzoru za atak na policjanta. Miał przy sobie narkotyki. Nadzór zmienił się w areszt

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Grudziądzcy policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który wskazywał, że 50-latek z Grudziądza pod koniec czerwca groził przedmiotem przypominającym broń palną innemu mieszkańcowi miasta. Kryminalni zatrzymali go w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu, gdy ten przyszedł na dozór policyjny, który miał do innej sprawy karnej. W trakcie sprawdzania odzieży dozorowanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli w niej marihuanę i metaamfetaminę. Na wniosek policjantów i prokuratury, Sąd postanowił aresztować mężczyznę na okres trzech miesięcy.
 
W poniedziałek 10 lipca do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu stawił się 50-latek, wobec którego Sąd zastosował dozór policyjny w związku z naruszeniem przez niego nietykalności cielesnej policjanta i ratownika medycznego w miejscowości Niewieścin.
 
 
 
Grudziądzcy policjanci ustalili, że mężczyzna groził również innemu 50-latkowi pod koniec czerwca tego roku przedmiotem przypominającym broń palną.
 
Gdy dozorowany przyszedł do komendy, został zatrzymany przez kryminalnych.
 
{media load=media,id=8330,width=640,align=center,display=inline}
 
Podczas sprawdzania wierzchniej odzieży 50-latka, policjanci znaleźli w niej prawie dwa gramy marihuany i ponad dwa gramy metaamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzut gróźb karalnych oraz posiadania środków narkotycznych.
 
W czwartek 13 lipca, na wniosek policjantów oraz prokuratury Sąd zastosował wobec 50-latka areszt na okres 3 miesięcy.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież