joomla templates top joomla templates template joomla

Dziwnie zachowywał się jadąc A1. Nic dziwnego miał 2,5 promila alkoholu i w takim stanie podróżował autostradą. Mężczyzna ni posiadał również uprawnień do kierowania

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci ruchu drogowego ze Świecia zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota, który według zgłoszenia dziwnie zachowywał się na drodze. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
 
 
W piątek (30.08.19) po 20.00, policjanci ruchu drogowego komendy w Świeciu zatrzymali do kontroli drogowej jadącego autostradą w kierunku Łodzi peugeota. Pojazd był w zainteresowaniu mundurowych, ponieważ inni kierowcy zgłaszali dyżurnemu, że jego kierowca podejrzanie zachowuje się na drodze. Miał podczas jazdy wymachiwać rękoma przez okno pojazdu, zmieniać bez sygnalizacji pasy ruchu oraz jechać „wężykiem”.
 
 
Podejżenia zgłaszających znalazły potwierdzenie w badaniu stanu trzeźwości kierowcy. 41-letni łodzianin „wydmuchał” blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdem. Policjanci udaremnili pijanemu kierowcy dalszą jazdę zatrzymując go w policyjnym areszcie.
 
41-latek, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co może trafić do więzienia nawet na dwa lata. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat.