joomla templates top joomla templates template joomla

Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu prawie 60 gramów amfetaminy i 8 gramów haszyszu. 50-letni mężczyzna usłyszał zarzuty

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci zatrzymali 50-letniego grudziądzanina podejrzanego o posiadanie środków narkotycznych. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli prawie 60 gramów amfetaminy i prawie 8 gramów haszyszu. Prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec niego dozór i poręczenie majątkowe. Mężczyźnie grozi również do 3 lat więzienia.
 
W czwartek 30 listopad policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej komendy pojechali do mieszkania 50-letniego grudziądzanina. 
 
 
 
Funkcjonariusze mieli swoje przypuszczenia, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki narkotyczne. Podejrzenia policjantów były trafne- w mieszkaniu 50-latka stróże prawa, podczas przeszukania, znaleźli 25 woreczków z białym proszkiem i jeden z brunatną substancją. 
 
Wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina o wadze prawie 60 gramów i haszysz o wadze prawie 8 gramów.
 
Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W piątek 1 grudnia usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. 50-latkowi grozi również do 3 lat więzienia.